Přejít na obsah

Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů


miklisek

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, touareg3 napsal:

Ak myslíš MR2012 tak áno. Chcel som to kúpiť,ale 340.- EUR ma zatiaľ odradilo. Aj na predné hmlovky s LED denným svietením som si počkal, kým som ich nekúpil za 120.- EUR obidve, čierne.

až si koupíš xenony s led páskem, tak ti budou ty mlhovky s led celkem prdu ne ?

+ zase tahat kabely nahoru... :)

 

Jinak je to tak, nové xenony s led, půjdou plug and play do Rapidů, které ještě nemají mlhovky s denním svícením... u těch se musí předělat kabeláž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsme to nevěděli už před měsícem byl jsem se ptát i ve Škodovce zda to bude pasovat na starýho a tam mi to nebyli schopni říci i tu to nikdo nevěděl tak jsem koupil v Mělníku xenony, protože jsem byl chipovat v Kladně tak mi to nedalo a těch pár km jsem už taky popojel moc jsem nevěřil poště a spol. Mám denní svícení v H15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem namontoval xeny na rapida 2016. V garazi test v pohode. Kdyz jsem pak za hodku chtel odjet tak xenony zacali blikat a za chvili hlaseni na maxiku zkontrolujte leve tlumene a prave tlumene svetlo. Nesetkal se nekdo s tim. Stane se ze to chvili jde a pak zas blika jak blazen. :( svetla jsou nova "jen z bazose "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nové xenony po faceliftu, s LED páskem: 5JB 941 015C vlevo; 5JB 941 016C vravo. Tato čísla by v sobě měla mít už výbojku 8W 941 235, krytku 5JC 941 607 resp. 608, chladící modul LED DLR 5JC 941 645 resp. 646 a výkonový modul LED DLR  4G0 907 397Q. Ofiko cenu zatím nevidím.

Je tam jiný upevňovací prvek na blatník s číslem 5JA 998 225B.

A co mi není jasné, tak chybí žárovka dálkového světla. Možná ale jen chyba v rozpadu ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to bude mit stejny konektor tak by to nemusel byt problem. V bixenonech se pouze preklapi clona kterou muzes ovladat stejne packou jako kdyz zapinas dalky. Tenkrat do feldy jsem dal H4 bixenony a fungovalo to uplne stejne jako normal H4 pouz misto dalsiho vlakna se preklopila clona na vybojce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ruská výměna je tu: https://www.drive2.ru/l/480484108510691807/

Je to defacto jen o nakódování, jak tak to vypadá, musí být ale k tomu nejspíš jednotka BCM v nějaké nejvyšší specifikaci, oni dávali 6CO937090D, tzn. že je to z FIII, jestli se nemýlím. Otázka je jak to zvládne 7H0937090D. Ale chtělo by to holt sosnout někde nastavení z auta se těmito světly a vyzkoušet.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Fakt nádhera, ale upřímně jsem nebyl schopen vyřešit ani blbé LED do parkovaček, při BCM 6R0... R  4/15.Pořád šla hláška o prasklé žárovce a při té předpokládám brutální ceně za oba světlomety riskovat.... no nevím. Dal jsem nakonec xenony, denní led v mlhovkách a musí stačit. Vypadá to taky dobře.

Editováno: , autor: tomson1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, miklisek napsal:

Tak ruská výměna je tu: https://www.drive2.ru/l/480484108510691807/

Je to defacto jen o nakódování, jak tak to vypadá, musí být ale k tomu nejspíš jednotka BCM v nějaké nejvyšší specifikaci, oni dávali 6CO937090D, tzn. že je to z FIII, jestli se nemýlím. Otázka je jak to zvládne 7H0937090D. Ale chtělo by to holt sosnout někde nastavení z auta se těmito světly a vyzkoušet.

Jestli to teda dobře chápu, problém je pouze s BMC jednotkou, konektor je v pohodě. Ferda 25 píše, že 7H0 by měla LED podporovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...