Jump to content

Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů

Recommended Posts

Teoreticky by to jít mělo, jen ten kdo bude kódovat, musí mít data z auta co má stejnou jednotku (řady 2Q0) a bi-xenony. Jsou tu na fóru lidi, co tomu hodně rozumí, tak ti ti určitě rádi poradí. 

Hmm, tak já ty světla zkusím sehnat a mám tu blízko jednoho známého, co by to mohl zvládnout nakódovat. Kdyžtak zkusím přes ferdu25, jestli by měl chuť se do toho pustit. Ty světla můžu kdyžtak vždycky prodat :) Tak díky moc!!

• 3 weeks later...
Posted (edited)

Výměna světel u MR2012-2014 s elektronikou s FII a BCM 6R0 lze nyní pořešit redukcemi, které dělá jeden člen FB skupiny Rapid club Czechoslovskia z Ostravska. Kontakt sdělím přes SZ. 

Redukce je mezi svazek a světlo a bohužel neřeší pohasnutí LED pásku jako parkovačky, takže to svítí pořád plnou intenzitou i při světlech. Jinak funguje zhasnutí LED pásku při blinkru a světelná houkačka při DLR. 

Edited by miklisek
  • 1 month later...

Ahoj všichni, moc bych vás prosil o radu vubec se v tom nevyznam ale snazim se zorientovat.

Mám Rapida sedan 2014. Mám tam halogeny a chtel bych bi-xenony. Vubec nevim jake koupit abych mohl jen zapojit a bylo hotovo.

Dnes jsem videl rapida ktery mel xenony ktere mi pripominali svetla z fabie, svetlo melo dole pri denim sviceni tecky tak nevim co to bylo za svetla jelikoz rapidove maj vlnku co jsem koukal. 

moc diky za pomoc xD

To bylo světlo s LED denním svícením, ale s obyčejnou halogenovou žárovkou.

A co si pročíst celé téma.... ? 

Jinak zapojit a jezdit u tvého auta půjde jen při použití xenonů před faceliftem, tedy bez LED denního svícení. 

Existují ale už i redukce na bi-xenony s tím LED páskem do vlnky. Nefunguje jen pohasnutí diod na parkovačky. 

• Upvote 1