Přejít na obsah

Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů


miklisek

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Josef Pedro napsal:

Zdravím tak první cena z Mělníka je 11858Kč za kus.Psali mi že ještě zkusí pozjišťovat jinde.Dám vědět za pár dní.

Tak v Rusku je to výrazně levnější. Pokud Straight-line  nekecá a cena byla 31000 rublů, pak by oba bi-xenony vyšly na cca 12000Kč. Ale stejně tam pro ně nepojedu.....

Jinak cena 11858 Kč mám pocit, že je cena jednoho předFL xenonu v ETCE.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zopakuji můj dotaz, protože už přes deset kamarádů mohu ty nová světla mít a za asi dost zajímavou cenu (dokud je nemám nechci říkat za kolik):

 

Je šance je umístit do Spaceback NH2014?

 

Nemám LED v mlhovce, takže bych nemusel nic tahat, ale jako lajkovi mi zatím nikdo nedal jasnou odpověď zda je minimální šance aspoň ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda25,

 

Ok, Start/Stop nemám, ale dle tel. dohod to prubnem. Hned jak je vylobuji zjistím možný termín osazení zde a následně bych volal (předem, oni mi je taky neosadí teď hned) a dojedu k Vám bez funkčních světel. Jsem zvědav na cestu zpět. Horší než CarPlay to snad nebude :-)

Editováno: , autor: KarelZikmund
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

dnes se mi dostaly do rukou nové xenony (demontáž z nového služebáku, který ještě nemá spz :D). Jak jsem to tu celé pročetl, tak je ještě zde nikdo nezkoušel namontovat.

Mám domácího Rapida 2014 a chtěl bych je tam zkusit narvat. Vypadá to, že dokud to někdo nezkusí, tak se nezjistí, zda to jde nakódovat, nebo ne. Nikomu se pochopitelně nechce nic kupovat, když nemá jistotu, že to bude fungovat. Já jsem nic neplatil, takže toto dilema neřeším B).

 

Otázka zní, zda je tu někdo, kdo by se o kódování chtěl pokusit, nebo nějaký kontakt (já s tím zkušenosti nemám, ani nikoho neznám)

 

Dík

 

 

 

Editováno: , autor: Perif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...