Přejít na obsah

Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů


miklisek

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 7. 9. 2017 na 12:42, Josef Pedro napsal:

Zdravím tak jsem již provedl výměnu za xenony + černý mlhovky. Foto před a po.

 

Omlouvám se za přerušení vlákna o světlech z R17.

20170830050203.JPG

20170906145640.JPG

 

Ahoj,

 

nakonec jsem je z Mělníku objednal taky. Ta cena je bezkonkurenční v porovnání s ledkovými s nejistým řešením. Než mi to dojde a budu to v sobotu montovat chci jen zeptat:

 

— doopravdy se jedná o nový, kompletní díl, který se jen vymění kus za kus a je tedy plug and shine a vše hned fungovalo bez jakéhokoliv zásahu či dokupování něčeho?

 

Dle předchozích příspěvků by to tak mělo být, ale protože na to mám ve dvou sobotní dopoledne a pak cestu na 500 km nechci být zaskočen a raději se zeptám znovu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtě bych vas poprosit o radu. Dnes jsem namontoval faceliftované xenony na mého rapida (12/2013) a situace je následující:

- po zapnutí zapalování LED denní svítí

- LED blikačky blikají

- potkávací světla fungují

- dálkáče fungují

- svítí mi kontrolka praské žárovky (to jsem čekal)

 

Jediné, co nejde jsou parkovačky. Na rapidu 2018 se myslím jen sníží intenzita denního svícení. Mě ta bíla linka prostě zhasne. Myslíte, že to jde nějak softwarově udělat, aby ty parkovačky fungovaly? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To miklisek:

tohle číslo bcm je z mého soukromého rapida. Jaké BCM měl ten firemní nevím. A kde jsem je vzal? K nám do firmy se koupily 3 nové oktávky a 3 rapidy liftback. Stály ve fabrice v řadě na parkovišti, ještě neměly ani spz-ky a druhý den do jedno rapida nacouval kamion a natlačil ho na druhého. Jeden rapid na šrot, druhý jen pomačkaný bok a bude se opravovat. V rámci firemních "benefitů" si majitelé rapidů mohly vzít, co chtěly (kola zmizela první, koberečky, simply clever fičury, repráčky zadních dveří, brzdy, rezerva, baterie...já sebral přední světla, chtěl jsem i zadní, ale levé nepřežilo)

 

To Fremmen:

to jsi ty světla jenom vyměnil a tohle všechno hned fungovalo, nebo jsi už něco nějak kódoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Perif napsal:

to jsi ty světla jenom vyměnil a tohle všechno hned fungovalo, nebo jsi už něco nějak kódoval?

zatím jsem nic nekodoval, nemám s tím zkušenosti, prostě jsem to zkusil. Před montáží jsem si to jenom vyzkoušel na pravém světlometu. Odpojil jsem konektor a vytáhl jsem kabel, který je dost dlouhý do FL světla položeného na motoru a ono to svítilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zatím bez parkovaček. Ferdovi25 jsem už napsal, ale zatím neodpověděl. Třeba má dovolenou :). Nebo znáte někoho dalšího, kdo by to mohl zkusit nakódovat? A když ne, tak tam vrátím staré xenony. Jel jsem pro ně přímo do ml. boleslavi jako pro vyřazené z oběhu a mám v tom utopený jen zlomek toho, co by stáli nové (a ty jsou fakt drahé).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si pro ně jel, tak byly vyřazené z důvodu škrabance (monterovi na lince prej jeden vypadl z rukou a vyřazuje se celej pár), ale asi jsem slepej, ale žádný škrábanec jsem nenašel :)

Jinak ta dálková světla svítěj parádně, já jezdím hodně v noci a je to  oproti té H15ce fakt poznat. Zatím škoda těch parkovaček. Za chvíli budu muset jet na STK a je to samozřejmě nespůsobilé provozu, takže budu muset přehodit zase na staré xeny, pokud to nijak nevyřeším. Původně jsem si myslel, že to nebude fungovat vůbec ale šel jsem do toho -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď , když proti sobě začínám víc potkávat nové rapidy s rozsvíceným denním led svícením, tak musím říct to svítí jak blázen. Mám dojem, že mě to asi svítí mnohem míň, takže defaultně je tam teď asi nastavena intenzita pro parkovací světla, i když má svítit denní na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...