Přejít na obsah

Prodloužená záruka


Plzeňáček

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
před 18 minutami, kubasta napsal:

Ahoj. Mám dotaz. Jde přikoupit prodloužená záruka během trvání 2leté a nebo jde koupit jenom u nového auta?

Ja myslim, ze to jde dokoupit v autosalonu kde bylo auto koupeno, alespon mi tato nabidka zustala v pameti. Auto jsem kupoval ve 2017, ale nesmelo to auto byt starsi dva roky.  Vzal jsem to rovnou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně doporučuju, maličkosti se začaly srát asi tak po 2,5 letech (rv 2016):), protože malý nájezd 40kkm+ ,  druhé auto,  víceméně to co je tu popsané, lišty na oknech, zadní roletka, plasty uvnitř

jakože nic kvůli čeho by šlo auto na odtah, ale ....5 let určitě ano, i když mám zbytečně 150kkm, stačilo by 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahojte

Mám Superb r. 02/2018 s predĺženou zárukou na 5r/100000km

Momentalne najazdených cca. 58000km

Cize onedlho pôjdem na 2.servisnu prehliadku. Samozrejme do autorizáku ŠA. 

Auto som kupoval v CZ. A na 1. tak aj na 2. prehliadku pôjdem doma, čiže na SK. 

Keď som bol na tej prvej prehliadke, tak mi pracovník v ŠA tvrdil, že záruka 5r/100000km mi platí iba v krajine v ktorej auto bolo kúpené.Cize v CZ

Ide mi o to, že mi začalo blbnut štartovacie tlačidlo, sťahovanie okien atď. A chcel by som to dat opraviť pri 2.servisnej prehliadke.V rámci zaruky

Lenze ak je pravda co mi tvrdil pracovník u nás na SK, tak by som s tým musel ísť do CZ... 

Ževraj by to opravili v rámci záruky, ale len do 2rokov od výroby auta. 

Že tá predĺžená záruka platí iba v CZ

Je to skutočne pravda? 

Ďakujem 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Můžu jen dotaz, dnes přišel email na vygenerování certifikátu auta (Superb 2020) v certifikátu uvedeno prodloužena zaruka na 5 let nebo 100 t km a předplacená údržba. Auto jsem nekupoval nové, tak mám to chápat tak, že mám předplacený i servis na 5 let a nebo 100 t km? Díky za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...