Přejít na obsah

Pravá zadní mlhovka


camillio

Doporučené příspěvky

S ubývajícím rokem nám v mém rybníkářském kraji trochu přibývají mlhy a potřeba mlhovek. ŠA se rozhodla pro levou zadní, já pro obě - vím že to tu někdo dodělával, je to hodně velká pakárna? Žárovka by měla být dvouvláknová už od výrobce, snad jen chybí kabel :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, já dneska nejsem při smyslech, původní příspěvek (tenhle) jsem musel poeditovat, jinak byste se mi strašně smáli :D

 

Albatroscz: díky, takže pod stropnici. Uff, to už je na mě dost věda... :-/ Ale ještě jsem na to koukal a možná by to šlo jen našťouchat pod tapec při přizvednutí těsnění, jestli to teda ale není už moc prasácký...

Editováno: , autor: camillio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...
V 7. 1. 2016 na 7:39, Effective napsal:

Nemáte to někdo nafocený?

Sice je to víc jak 4 roky starý příspěvek,ale taky se přikláním k fotkám...Mám skoro čerstvě koupenýho Rapida a nemá nic dodělávaného,tak se pokouším ho vylepšit,jde to ale moc pomalu..díky

 

 

 

Škoda Rapid 1.2TSI 63kW MR2015, 702663_3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2020 na 18:57, wirer napsal:

co chcete fotit? kadial tahat kabel alebo ako to zapojit?

ja kable taham pod demontovany kufrovy prah. na pravej strane zapojene do volneho pinu, na lavej tusim cierno-modry kabel. staci multimeter a premerat pri zaradenej spiatocke

 

Kdyby to šlo,tak zapojení..myšleno z levé strany tvé zapojení a pak i pravá strana a jaký přesně pin.Nemám multimetr a jsem naprostý laik a nemám a neznám nikoho kdo by mi to napojil..předem moc díky.... :-) díky moc

wirer

 

 

Škoda Rapid 1.2TSI 63kW MR2015, 702663_3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...