Přejít na obsah

Vysoká spotřeba nafty


Doporučené příspěvky

Ahojte, mám problém s mazlem. Mám 1,9TDi PD 96KW a z ničeho nic mi to začlo žrát 2 krát více, než normálně a současně s tím se objevila kontrolka ABS a ASR.

Takže místo nějakých cca 5,5-6l / 100km mi to papá asi 11-12l/100km podle PP. Včera jsem byl na diagnostice a kontrolka ABS a ASR znamená buď ložisko nebo snímač kola. Na tu spotřebu mi mechanik řekl, že je to taková schválnost od výrobce, je to vůbec možné ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
V 1. 11. 2015 na 19:31, Sirzachy napsal:

Problém vyřešen, špatně zalisované ložisko. Spotřeba opět v normalu... Zajímavé to bylo s tou spotřebou...

Zdravím, sic je to staré téma, ale potřeboval bych znát jak bylo špatně zalisované. Koupil jsem nové od Fag a po výměně mam ten totožný problém u pravého př. kola. Servis jen krčí rameny :-( První co jsem udělal, je že jsem koupil orig čidlo, ale problém zůstal. Po vyndání čidla bylo "lehce" odřené-prodřené od kraje ložiska jakoby ložisko bylo zalisováno hloubš, jenže to první čidlo co tam bylo a bylo asi KO (poškozeno při vyjmutí) bylo neprodřené. Teď nevím co, mam zas koupit nové čidlo a znova to zkusit jestli náhodou nebylo vadné nebo koupit nové ložisko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...