Přejít na obsah

Ostřikovače předního skla.


Martin Bednář

Doporučené příspěvky

Díval jsem se na ty obrázky, ale nějak jsem neidentifikoval, kde je vlastně umístěn ten zpětný ventil. Mohli byste to upřesnit? Chci se podívat, jestli mi ho  v servise náhodou už neodstranili. Pokud tam ještě je, tak ho tam budu chtít nechat. Výměnou trysek a jejich seřízením se ostřik skel významně zlepšil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mohl by někdo kdo je spokojený s ostřikě udělat video nahrávku v rychlostech 90km/hod a ve 130km/hod. Už 3x jsem řešil špatně střídající ostřikovače v servisu, ale je to pořád stejné. Mě to v rychlostech 90km/hod stříká strašně nízko a tak to sklo neopláchne a v rychlostech kolem 50km to stříká na střechu. Už jsem z toho zoufalej. V servisu mi minule vypustily celou nádržku a naplnily směsí hodně hustou a to fungovalo dobře.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Konečne jsem se dokopal k tomu abych mrkl co je kde špatne ohledne ostrokovce predniho skla...v servisu se jim do toho moc nechce a vymena pstrikovacu nepomohla....podle me je spatne vyreseny ten zpetny ventil na kterem se ztrati skoro vsechen tlak protoze ta gumicka ma velly odpor...kdyz mate doma hadicku stejneho prumeru muzete ventil vyhodit.Ja nemel a kupovat nic nebudu tak jsem rozebrel ventil a makym vrtackek udelal dirku do toho ventilu.Puvodni dirka je pod gumickou a voda musi protekat dirkou pres tu gumicku kde je podle me velkej odpor.Po vyvrtani dirky se ostrik zlepsil o 80% a che to doladit jeste sklon trysek a bude to ok 

IMG_0265.jpg

IMG_0266.jpg

IMG_0267.jpg

IMG_0268.jpg

IMG_0269.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dnes vymenene za tie 5M0 955 986 C 9B9 a konecne aj na 40 000 Superbe rozprasujem,ako na 16000 Fabii :)

Mam k dispozicii este jednu sadu tychto novych originalov zo supa 2,tak ak by niekto zaujem,kludne posuniem.

Este doplnim...na povodnom je velkost skrutky na nastavenie 9,na tychto novych 10(torx)

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...