Jump to content

Přestal mi fungovat přední zapalovač - zásuvka


Sc0ttY

Recommended Posts

Čau chlapi, před nějakou dobou mi jel zapalovač ve předu ale pak z ničeho nic přestal jet.. Podle mě to může být pojistka ale nevím jaká to je... Sundal jsem štítek a nenašel tam žádný označení pojistky pro zapalovač  :( Na netu jsem našel něco podobného a prý to může dělat pojistka oken zadních jenže já to zkoušel už mačkal na ní asi 6x a stejně nic nejede  :) Zadní zapalovač funguje normálně ale přední ne  :( Prosím ví někdo, jak to opravit?

Link to comment
Share on other sites

No jelikož jsem auto kupoval už ojeté a k němu není žádný manuál ani nic podobného, tak pro mě je těžké se v tom vyznat ;) Cpal jsem tam kameru do auta a zas to vypálilo pojistku... Zadní zapalovač jede normálně, dam tam tu kameru a nabíjí v cajku ale přední pořád zlobí...

Link to comment
Share on other sites

Mozem sa mylit, ale v predu je zapalovac a vzadu je zasuvka a to je malicky rozdiel, skus pozriet tu koncovku na kamere, velakrat som videl ze tie -nozisky su chranene od + iba plastom , ktory sa lamal a vypalovalo to poistky...a tiez nie vzdy a vsade. Kad tam das inu vec tak to nevypaluje?

Link to comment
Share on other sites

Tak nakonec to dělal kabel od kamery.. Je pravda že už není nejmladší a několikrát se stalo, že někdo nohou se o něj zaháknul a strhnul prostě z konektoru u kamery.. Jakmile jsem odpojil ten kabel tak se zas vše rožlo ani pojistka nebyla odpálena :) Vyzkouším nový kabel ono to může dělat i kamera... V létě to jak nahřálo čelní sklo tak několikrát spadla no.. Každopádně díky za rady :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...