Přejít na obsah

Parkovací kamera


Libor111

Doporučené příspěvky

To je jasné len ide o to či je kvalitatívne rovnaká čo sa týka obrazu. Otázka či je lepšie to kupovať samostatne alebo použiť celú sadu od Kodiaqu alebo Karoqa (ktorý nemá vykresľovanie čiar ) zo správnym madlom a za prepokladu že to bude spolupracovať z MiB jednotkou v aute 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny kamery zobrazují trajektorii, ale low kamery jen staticky a high kamery sledují pohyb(zatáčení) vozidla(tj. naváděcí čáry se stáčí podle natočení volantu). High kamera má jednotku a low ne.

 

Karoq má jen low kameru z výroby + jiné madlo, které nelze do S3 do 06/2018 použít .

 

wagrant dostal správné objednací číslo pro svůj vůz a zřejmě i podle poslední soukromé zprávy jen neumí použít google a vyhledat si ho spolu s kabeláží.... 

 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Ferdu Mravence : Nevím o tom že by si mi posilal správu ohľadom kamery. Čo sa týka Google tak ja som sa pýtal na rôzne kombinácie ako ušetriť. Viem že presne pre moje auto je nasledovné

Kamera   3V0054634

A zväzok 3V0054634B 

Bol tu spomínaný Kodiaq 566054634 ale nebolo spomínané aké madlo keďže kazdy môže mať iné ja hranaté niekto z guľatými rohmi takže skôr napísať číslo ktoré je ktoré a potvrdiť že to bude spolupracovať a že bude dostatočne dlhý  kábel a pod.prosto to potvrdiť. Myslím si že fórum je tu na to aby sme si jeden druhému pomohli a nie sarkastické poznámky. Ja keď niečo viem tak čo môže pomôcť tak to dám do éteru a neodpovedám v hádankách. Alebo možno treba založiť VIP platenú skupinu kde možno tie informácie dostanem. Takto to je Iba honenie ega

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nič nerob tak to proste funguje. Nebol to môj prvý negatívny zážitok čo sa týka informácií. Musíš to brat tak že zadarmo to nebude a zbytok som zhrnul v minulom príspevku. To že mi dá niekto mínus za to že to povieš na rovinu mám vies kde... 

  • Díky 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 hodinami, Aleš_BX napsal:

není pravda, i O III má a to nejspíš odjakživa, zobrazování trajektorie - vodící čáry

 

No já se snažím vždy co nejvíc přemýšlet, trochu se vzdělávat a sice ne pana Googla, ale návodu jsem se zeptal. Zde je výsledek:

 

- ve všech návodech obsahujících zmínku o kameře je do 5/16, kdy byl přidán ostřikovač, uvedeno:

 

Orientační čáry jsou nepohyblivé, proto se podle zatížení zadní části vozidla
a sklonu vozovky mírně mění vzdálenost čar za vozidlem.

 

Kameru jsem v té době v autě neměl, tak třeba někdo doplní reálnou zkušenost.

 

P.S. nejlepší je být někde z okolí Brna a navážet se přitom do Slováků :doh

Editováno: , autor: bojler
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil. Ale ten odkaz ktorý tu je je na Kodiaq z oblými rohmi. Na Kodiaq z hranatými rohmi ho nevidím keď ho máš tak ho postni. A ďalej som sa pýtal že či nie je možnosť tato  samotná kamera ktorá na hranaté rohy

http://www.skoda-parts.cz/produkty/zpetna-kamera-doostrovanim/

Ale už  neviem či je low alebo high a čo k tomu este všetko treba či sa to vôbec oplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Aleš_BX napsal:

není pravda, i O III má a to nejspíš odjakživa, zobrazování trajektorie - vodící čáry

Ale prd, mel jsem to (vlastne jsem ty vodici cary nemel), tak to vim jak to u pred FL bylo.

Ok, uznavam, O3FL to tak uz ma, pred FL to nemela.

Karoq to nema (MR 2019), Fabie to take nema, Superb, Kodiaq a O3 FL uz ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, můžu se zeptat, co se vám zobrazuje pokud se přiblížíte moc blízko překážce a zapnou se senzory na obrazovce? Ukáže se vám také kamera? Mám domontovanou kameru a ukáže se pouze to co na obrázku. Děkuji za odpověď

kamera.jpg

Editováno: , autor: antwuand
kameru už mám domontovanou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...