Přejít na obsah

Parkovací kamera


Libor111

Doporučené příspěvky

Sice nepotřebuji dodělat kameru, ta tam byla v  základu, ale potřeboval bych dát dozadu kolizní kameru, která bude fungovat i při vypnutém zapalování jako security pohybová. Mám k tomu nějakou sadu, která se napojí na baterii a kromě toho, že udělá 5 voltů na USB konektor tak i hlídá, aby se baterie nevybila. A otázka je - najdu někde vzadu místo, kde je pořád 12 voltů? Přes celé auto se mi to tahat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, potřebuji poradit, zda je k rádiu Bolero 5Q0035840B MIB STD2 ZR */NAV  SW 0359 HW H30  41/16 kompatibilní kamera 3V0827566A a nebo musím shánět novější 3V0827566G nebo H? Už jsem jeden špatný nákup udělal, tak nechci udělat znovu chybu. Díky za radu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Dobry den,

 

 potreboval bych poradit zda bude pasovat zadni parkovaci kamera cislo dilu: 5Q0 980 568 A do noveho madla (drzaku) zadni kamery ktera je uzsi a ma zakulacene venkovni rohy. Jde mi o to ze budu menit pate dvere ale jsou to ty novejsi co maji vyrez na to madlo se zakulacenymi rohy. 

MCYB6DF.jpeg

cam rovne rohy.jpg

cam zakulacene rohy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
V 25. 8. 2020 na 21:31, Ján Minďaš napsal:

lebo v skodovke mi povedali, ze iba ked mam zadny stierac tak to mozem namontovat. V cenniku pri volbe kamery je tiez poznamka, ze sa to da iba so zadnym stieracom.. trosku mi to pride na hlavu.. nema niekto realnu skusenost? 


Mám dodělávanou kameru highline vč. ostřikovače, ten jsem ale nezapojoval. Přijde mi to naprosto zbytečné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Může mi prosím někdo definitivně potvrdit, že S3 nemá nic připraveného na kameru? Zajímám se o jednoho S3, 2016, údajně by S3 měly mít přípravu na parkovací kameru (kterou tento kousek nemá), ale moc se mi to nezdá. Jsou to informace od prodejce, ale tím více je to pro mě na ověření. Je tam Columbus. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte.Kabelaz ku kamere je mozne kupit aj na aliexprese.Osobne som si komplet kameru s kabelazou a kodovanim robil sam,ziadna velka tragedia.Stacilo kupit pouzitu kameru(mal som verziu bez ostreku-ale je mozne do nej ostrekovac vlozit-navrta sa dierka a uz len zasunut origo diel),kabelaz ako som spominal a potom som stiahol origo Skoda navod na zapihenie+navod z ruskej stranky na kodovanie.Vsetko cca 4hodky roboty.Mal som L&K z 2016 ale modelovy rok 2017 a nebolo absolutne nic predpripravene,radio Bolero s vacsim displejom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja take smekam, delal jsem to same, i kabelaz z Ali..., tu jsem malinko upravoval a zapojoval az do pojistek, tak jak to ma byt, delal jsem to den a kus. Ale jeste jsem menil anténu a tahal gps svod. 

Ja jsem tahal kabelaz dle navodu pro dostavbovou kameru. Vse zamotano do textilni Tesy a pripaskovano k origo svazkum. Z 5 dveri pravou pruchodkou do kufru a do prahu. Kameru jsem daval high, koupil jsem na sbazaru za 1000,-, tim ze byla jiz pouzita a ze stejneho vozu, nebylo treba ji kalibrovat na te puntikate sablone za auto. 


https://a.aliexpress.com/_mNiFspn

Editováno: , autor: Stanson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ta aliexpresova vyzera fajn,co nie je uplne tutti frutti je ten napajaci vodic ktory ma mensi prierez ako origo.Robil som to 4 hodky ale predtym minimalne dva dni studoval,haha.

A tiez vdaka tomu ze uz som mal nacvicene ako odhodit tapacire ked som predtym montoval tazne,ktore bolo tiez bez kabelaze.

Tip:kabel k poistkam som tahal popod palubku-pod kurenim za kobercom,co dost ulahcilo robotu.Pekne sa tam dal chytit k ostatnym castiam ponad pedale na soferovej strane,a dlzka bola tak akurat.

Ja som omotaval paskou este v zadnych dverach a dolu stlpikom.Dalej som uz len pripaskoval k origo kabelazi.

Navod na kodovanie pripajam.Foto z origo prirucky som stratil pri resete telefonu zial.

Kamera bola pouzita z sbazar.cz za rozumne prachy cize som sa vyhol kalibracii.

Na anglickych forach som nasiel info,ze aj Ali kamery su v niektorych pripadoch verzie high ,ale nemam ako potvrdit.

Komplet vsetok material ma vysiel na cca 85€.

 

44280.-kodovanie-6C-Highline-cam.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...