Přejít na obsah

Navigace Move & Fun


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
On 12/30/2016 at 9:19 AM, danikd said:

Navigon jsem mel a myslim ze se vsema i volitelnyma updatama fungovalo ... ale potvrdit nemuzu, mam jiz Garmin ... tam urco ... Jinak po pravde z novych modeljahru zavidim ledasco, ale abych musel davat do hnusneho drzaku mobil, pripojovat hnusny kabel, to rozhodne ne ...

 

Jo, pod to se muzu podepsat. Move and fun nebyla nejaka hitparada, ale bylo to pouzitelne a ciste reseni. To cim to nahradili je vylozeny trapas. Vytahovat mobil a nekam to pripojovat, to je fakt dobry vtip. Konkurence z Kolina nabizi za par svestek plnohodnotnou zabudovanou navigaci a Skodovka, aby se vyrovnala konkurenci, tak misto navigace zacala nabizet drzak na mobil.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, řeším problém s aplikací na android MOVE and FUN. Potřeboval bych nastavit upozodnění na překročení rychlosti (neukazuje se mi). Nevím kde to mám nastavit, ani nevím co znamenají některé ikony v rychlém nastavení (knížečka,  dvě auta za sebou).  Nějaký tip jak nastavit upozornění na překroč. rychlosti, nebo jestli v appce vůbec je? Případně existuje nějaký manuál k aplikaci na mobil? Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...