Přejít na obsah

Navigace Move & Fun


Doporučené příspěvky

Ano Fresh je jen na Widle :) JInak ybch ti musle poslat ejden soubor, das ho do navi a budes mit nabidku na automatickou konfiguraci ( vlozenim do drzaku auta a zapnutim klicku ) a pak rucni, kde si vybres co mas za znacku, motor, atd ... a pak ti to normlane najede i bez auta ...

Pres Fresh to jde vzdy vratit do puvodniho stavu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, muzes, bude to chtit tvou novou navi zaregistrovat, pokud ji zaregistrujes, dojde k odpocitavani casu na bezplatnou aktualizaci ...nevim jake jsou ted podminyk, jestli 2x bezplatne mapy nebo 1 rok bezplatne ... Prosim, pripoj ted navi a udelej komplet zalohu zkopirovanim souboru ... KDyby jsi je poskytl nekde na uloz.to ... diky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, danikd napsal:

Ano Fresh je jen na Widle :) JInak ybch ti musle poslat ejden soubor, das ho do navi a budes mit nabidku na automatickou konfiguraci ( vlozenim do drzaku auta a zapnutim klicku ) a pak rucni, kde si vybres co mas za znacku, motor, atd ... a pak ti to normlane najede i bez auta ...

Pres Fresh to jde vzdy vratit do puvodniho stavu. 

 

 

Ahoj, chtěl jsem si "zpřístupnit" ThinkBlueTrainer a zkusil jsem ten návod na briskoda - tu možnost "přenastavení" seat/vw/škoda, ale po restartu mi to uz jen řve ať to připojím do auta a zapnu zapalování. Jenomže potom se už automaticky načte vin auta a udělá mi to customizaci na škodu. Tím pádem nemám thinkbluetrainer z vw... :( Zdá se, že ten postup fungoval jen na ty navigace staršího data. Detaily o mé Move&Fun: napsáno GARMIN, dole na štítku je M/N:4NSF a 10R-04 6953 dále pak BL:3.62 OS:2.33 a H14423-VR43 SW: v7.16.8(build-314/NAVIGON_EU). Nějakej nápad jak tam ten thinkblue dostat? Taky prý existuje verze pro ibizu cupra, kde je taky víc funkcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, danikd napsal:

...nevim jake jsou ted podminyk, jestli 2x bezplatne mapy nebo 1 rok bezplatne

To je zajímavý, to někdy šlo? Mě to po registraci 4/2016 dovolilo jen 1x aktualizaci map Q1 2016 (2013 co v tom byly z výroby nepočítám) a to je vše - že bych něco prošvihl? No i kdyby, pokud bych měl nárok na víc, stejně by mi to Fresh neodepřel, ne? Nabízí jen znoustažení Q1 2016.

Ono je to celkem jedno, tak jako tak uplynul další rok, jen mě to zaujalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi hloupý dotaz, ale na internet toho moc nemohu najít tak ze zeptám tady. Chtěl bych dokoupit MOVE & FUN navigaci ale na stránkách prodejce se píše o podmínce že musí být příprava 7UE..což chápu ale v autě to asi nemám (na štítku jsem to nenašel). Asi nestačí , že na palubce je konektor. Pujde tam nejspíš jistě pripojit ale bude to "jen" navigace a možná půjde napájení. Nějaká zkušenost? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2017 na 11:50, Joseamigo napsal:

 

 

Ahoj, chtěl jsem si "zpřístupnit" ThinkBlueTrainer a zkusil jsem ten návod na briskoda - tu možnost "přenastavení" seat/vw/škoda, ale po restartu mi to uz jen řve ať to připojím do auta a zapnu zapalování. Jenomže potom se už automaticky načte vin auta a udělá mi to customizaci na škodu. Tím pádem nemám thinkbluetrainer z vw... :( Zdá se, že ten postup fungoval jen na ty navigace staršího data. Detaily o mé Move&Fun: napsáno GARMIN, dole na štítku je M/N:4NSF a 10R-04 6953 dále pak BL:3.62 OS:2.33 a H14423-VR43 SW: v7.16.8(build-314/NAVIGON_EU). Nějakej nápad jak tam ten thinkblue dostat? Taky prý existuje verze pro ibizu cupra, kde je taky víc funkcí...

Mam move fun přes Ebay z Anglie,původně z Cupry. Think blue tam bylo,funkce stejný jako u vw,jen jiná grafika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, psi66 napsal:

Mám asi hloupý dotaz, ale na internet toho moc nemohu najít tak ze zeptám tady. Chtěl bych dokoupit MOVE & FUN navigaci ale na stránkách prodejce se píše o podmínce že musí být příprava 7UE..což chápu ale v autě to asi nemám (na štítku jsem to nenašel). Asi nestačí , že na palubce je konektor. Pujde tam nejspíš jistě pripojit ale bude to "jen" navigace a možná půjde napájení. Nějaká zkušenost? Díky.

Já si došel k prodejci škoda,kde podle Vin dohledali vše o autě,včetně toho,že má přípravu na move fun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, psi66 napsal:

Mám asi hloupý dotaz, ale na internet toho moc nemohu najít tak ze zeptám tady. Chtěl bych dokoupit MOVE & FUN navigaci ale na stránkách prodejce se píše o podmínce že musí být příprava 7UE..což chápu ale v autě to asi nemám (na štítku jsem to nenašel). Asi nestačí , že na palubce je konektor. Pujde tam nejspíš jistě pripojit ale bude to "jen" navigace a možná půjde napájení. Nějaká zkušenost? Díky.

Jestlit am je konektor s kontakty, tak by mela byt i akbelaz, coz je priprava ... tedy alespon myslim ... pripadne kabelaz jde za par kacek dokoupit ... Idelane od nekoho pujcit a ozkouset ... ale myslim ze to mbude OK. Mas Eleganci? Myslim ze kdyz nebyla priprava, tak tam vubec nebyl konektor, nebyla ani vyrizla dira v palstu palubky ... coz ale jde myslim taky vyrizn out a pridat kabelaz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priprava znamena konektor s krytkou na palubce. Bez pripravy je to trvale zaslepeno.

 

Ad mapy,  v tom z ob autodily jsou z Q4/2013 a po zaregistrovani pristoje pres Fresh (provedl jsem prave ted) to stale nabizi ke stazeni tuto variantu. V baleni byla i nejaka brozurka s kodem, ktery kdyz zadam, tak dostanu aktualizaci levnejsi nez standardne. Toz nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sleva na mapy ... to nech ... zkus ve Freshi ... vlevo muj system - vpravo nahore - latest map guarantee - co to napise? V pripade ze jiz mas zaregistrovano, melo by to nabidnou zdarma aktualiazaci na nejnovejsi mapy ... pak v budoucnu ti to napise ze sluzba jiz byla vyuzita a nemas narok ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, danikd napsal:

Jestlit am je konektor s kontakty, tak by mela byt i akbelaz, coz je priprava ... tedy alespon myslim ... pripadne kabelaz jde za par kacek dokoupit ... Idelane od nekoho pujcit a ozkouset ... ale myslim ze to mbude OK. Mas Eleganci? Myslim ze kdyz nebyla priprava, tak tam vubec nebyl konektor, nebyla ani vyrizla dira v palstu palubky ... coz ale jde myslim taky vyrizn out a pridat kabelaz ...

Díky za komentáře.

Auto je STYLE FRESH CZ - 7/2016.  Mlhovky, senzory,vyhřívaná sedadla, litá černá kola a ta "díra" v palubce..jinak nic mimořádného. Pošlu ještě dotaz na prodejce ať řekne dle VINu. Rád bych využil akční nabídku. Cena už je to celkem přijatelná ale ne za pouhou navi..očekávám handsfree,ovládání rádia, zobrazení parkovacích senzorů a prostě ty věčičky co o tom čtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO cena uz je celkem prijatelna ... Jinak muzes na 100% objednavat dokud jsou ... Kdyz neni priprava, neni tam vyrizla ani dira. Kdyz je, je tam krytka s kontakty - coz je spolu s kabelem a konektory jeden dil ( ona priprava ) - 1S0035935A viz foto, urcite to tam tedy mas ...

priprava.jpg

priprava2.jpg

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, danikd napsal:

JO cena uz je celkem prijatelna ... Jinak muzes na 100% objednavat dokud jsou ... Kdyz neni priprava, neni tam vyrizla ani dira. Kdyz je, je tam krytka s kontakty - coz je spolu s kabelem a konektory jeden dil ( ona priprava ) - 1S0035935A viz foto, urcite to tam tedy mas ...

priprava.jpg

priprava2.jpg

 Tak to vypadá, že to tam opravdu je. Díky moc. Jdu objednávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak krytka+konektor = příprava.

 

Co jsem to zkoumal před koupí VW up! (nebo Citiga, které bylo zpočátku ve hře) - únor 2016, tak u Citiga je příprava vázána na rádio (nevim, jestli platí na všechny ročníky) neboli: je tam rádio=je tam příprava/neni tam rádio=neni tam příprava (zřejmě, aby zákazníci měli větší motivaci dokupovat). Takže jsem si chtěl Move & Fun koupit dodatečně levněji, než s novym autem. Jenže - ještěže jsem se zeptal - u VW tohle neplatí! - příprava neni vázána na rádio, ale výhradně na objednávku navigace - chvíli jsem nechtěl věřit (když to má Škodovka...), ale prodejce mi to ukázal na konkrétních autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škodovka měla přípravu automaticky u všech elegance verzí, navigace nebyla podmínkou. Nižší verze si tehdy museli za tu přípravu připlácet...

Ale oni to furt mění a mění, jak holku na mejdanu a paxe v tom vyznejte... a v autorizáku na vás často čučí jak péro z gauče, co že to po nich chcete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju funkčnost Q3-2017. Stáhnl jsem všechny části "raru" a v unraru je rozbalil do jedný složky (ono to třeba pojede i jen z jedný části, ale nevím, jestli vždycky a všude, aby se pak nestalo, že najednou zahlásí chybu).  Potom složku "map" v navigaci celou smazat a pak tam nahrát .map soubory a .nfs soubory z Q3-2017. Jelikož ty soubory s mapami jsou s každou aktualizací větší a větší, tak jsem provedl radikální výběr a dal si do navigace jen mapy zemí, kde existuje vyšší pravděpodobnost mého výskytu s autem. Na vzdálenější země použiju navigaci v mobilu. Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 12. 2015 na 23:39, Decibel ES napsal:

Myslím, že je to to samý, dříve nazvaný obchodní značkou Navigon, nyní Garmin (obojí je Garmin) - bral bych Garmin.

https://skoda.garmin.com/skoda/site/productOverview

Garmin spolkl Navigon, prostě ho koupil. Takže Move and Fun s označením Garmin, má normálně střeva navigon a běhá na windows. Mapy Garmin do toho nejdou, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...