Přejít na obsah

Navigace Move & Fun


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Bidlo62 napsal:

Měl bych prosbičku, nešlo by mapy q2/2019 někam uložit (uloz.to, třeba) včetne *.nfs souborů? Osobně by mi stačilo Německo Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko a ČR.. 

Samozřejmě,rád,ale nevím jak :-D respektive co mám vyextrahovat z jaké složky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kafee17 napsal:

Samozřejmě,rád,ale nevím jak ? respektive co mám vyextrahovat z jaké složky

V zařízení je složka NAVIGON, v ní ještě složka map. V podstatě mi jde o tu složku map, třeba ji celou někam zkopírovat, zazipovat, a ten zip archiv poslat třeba přes www.uschovna.cz na adresu bidlo62@gmail.com. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
V 1. 11. 2019 na 17:45, Kafee17 napsal:

Ahoj,jen malý poznatek. Koupil jsem teď Move&Fun z druhé ruky,najdřív nešel do mého Up!,tak jsem to nakonec zkusil absolutně naformátovat přes fresh. Nejenže bez problému vše funguje,ale po znovu připojení k PC,si fresh myslí,že je to nový přístroj a nabídl mi zdarma Q2/2019,i přes to,že předtím jako M&F nabízel naposledy 2014... :-)

ahoj,

 

Kupil som move fun, problem je v tom, že bol v UPe, ja ho chcem používať v citigu. Movefun stale ukazuje logo VW a mapy su tam stare min 4 roky. ako to dokažem rozchodiť v citigu aby to zobrazovalo logo škody, po prípade aktualnejšie mapy? som laik čo sa týka výpočtovej techniky a s toho čo som tu prečítal som maximalne zmatený.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
V 18. 7. 2021 na 13:33, Roman001 napsal:

Zdravím kluci.

Stáhl jsem si také mapy Q4 2020 z Uložto ale po aktulizaci a najetí do navi padá a restartuje se.Nevíte co s tím?

Musí se přehrát komplet?

Zkoušel jsem aktualizovat třeba jen Čechy,ale pak je mi navi nezobrazí.

Děkuji za rady

Vyřešeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Od toho je přeci toto forum, tak to tajné samozřejmě není.

Je potřeba přehrát celou složku, mapu si tam můžeš dát pak jakou chceš.

Jen mě štve,ze nejde aktualizovat soft, zkoušel jsem jak Navigon,tak Garmin a oboje nic 

Editováno: , autor: Roman001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Dobry den Panove

Mam otazku  asi jsem debil ale nejsem schopen rozjet navigaci navigon do citiga po spatnem pokusu nahart nove mapy mi navigace hlasi chybu a nejde spustit. byla by tu nejaka hodna duse ktera by mi  s tim poradila???? Jsem na to asi levej  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...