Přejít na obsah

Navigace Move & Fun


Doporučené příspěvky

Super a mohu požádat o postup? Nějako se mi neukazuje mapa. Zkoušel jsem přepsat veškeré soubory map i nfs ve složce navigonu, zkoušel jsem i všechny soubory ve složce map vymazat a nakopírovat tam ty stažený 2019 a nefunguje to... mapy se mi v navigaci nevykreslí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Khoon napsal:

Super a mohu požádat o postup? Nějako se mi neukazuje mapa. Zkoušel jsem přepsat veškeré soubory map i nfs ve složce navigonu, zkoušel jsem i všechny soubory ve složce map vymazat a nakopírovat tam ty stažený 2019 a nefunguje to... mapy se mi v navigaci nevykreslí ?

Takže 1)

mapy jsem stáhl zde: https://1fichier.com/?b1h76g5pyz8ef6cb4onj

Startovací soubor mám upravený podle danikd https://forum.skodahome.cz/topic/133931-navigace-move-fun/?page=7https://forum.skodahome.cz/topic/133931-navigace-move-fun/?page=7

 

 

takže vše mám na kartě.......

Stažený soubor jsem rozbalil, obsah adresáře nfs jsem zkopíroval a nasypal do adresáře map, ten jsem celý zkopíroval na kartu /NAVIGON/map. (starý adresář map jsem předtím komplet smazal). 

Kartu jsem vrazil do navigace, restartoval, skočil do nastavení Navigace - prostřední tlačítko Další funkce - Nastavení - Zobrazit mapu -na straně 3 jsem zkontroloval, že to jsou mapy Evropa Stav Q2 2019. Pak jsem cvičně navolil cestu do práce, a ono to makalo.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2019 na 21:05, Khoon napsal:

Díkas za návod, snad to takhle rozchodím ?

Tak ještě doplnění- to samé mi funguje při nakopírování do paměti přístroje. Vybraný obsah adresáře map ze staženého souboru (nevybral jsem všechny mapy), doplněný o všechny soubory z adresáře nfs jsem zkopíroval do adresáře /NAVIGON/map v přístroji. potom restart a maká to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,jen malý poznatek. Koupil jsem teď Move&Fun z druhé ruky,najdřív nešel do mého Up!,tak jsem to nakonec zkusil absolutně naformátovat přes fresh. Nejenže bez problému vše funguje,ale po znovu připojení k PC,si fresh myslí,že je to nový přístroj a nabídl mi zdarma Q2/2019,i přes to,že předtím jako M&F nabízel naposledy 2014... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, danikd napsal:

Cau, tak mapy mas, to ej dobre ...Nabidlo ti to proto ze jeste ten pristroj nikdy nikdo neregistroval. Ted mas myslim 2 aktualizace zdarma a pak utrum :)

No právě že,když to bylo ještě jako škoda,tak to psalo že už nemám narok na tu zdarma,ale když jsem to naformátoval,tak už to šlo. Navíc tam skočilo asi 10 služeb zdarma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 11. 2019 na 17:45, Kafee17 napsal:

Ahoj,jen malý poznatek. Koupil jsem teď Move&Fun z druhé ruky,najdřív nešel do mého Up!,tak jsem to nakonec zkusil absolutně naformátovat přes fresh. Nejenže bez problému vše funguje,ale po znovu připojení k PC,si fresh myslí,že je to nový přístroj a nabídl mi zdarma Q2/2019,i přes to,že předtím jako M&F nabízel naposledy 2014... :-)

Měl bych prosbičku, nešlo by mapy q2/2019 někam uložit (uloz.to, třeba) včetne *.nfs souborů? Osobně by mi stačilo Německo Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko a ČR.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...