Přejít na obsah

Navigace Move & Fun


Doporučené příspěvky

Na ceskych strankach jsem to ted uz opravdu nenasel. Na nemeckych jo.

 

„Latest-Map-Garantie“: Bei Kauf sichert sich der Kunde kostenlos* (anstatt 69€) das
aktuellste Kartenmaterial (sollte es ein e aktuellere Karte geben, als die bereits vorhandene)

 

Nemecky moc dobre neumim, ale znamena to, ze mas zdarma nejaktualnejsi mapy, ktere jsou dostupne pri koupi zarizeni. Neco v tom smyslu bylo drive i na ceskem webu.

 

A ten dvoulety update jsem si popletl. To bylo placene, ale porad za mnohem mene nez 69EUR.

 
„FreshMaps“ 2-Jahres-Update: alle 3 Monate ein Update, max. 8 Updates) zum Vorzugspreis
von nur 19,95€ anstatt 99,00€ (Nur bei Registrierung des Gerätes und durch die Eingabe des
„FreshMaps“-Codes über die „Garmin.com“ Homepage innerhalb 60 Tage nach der ersten
Inbetriebnahme.)
Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste tento postup: v programu Fresh je nutno založit si osobní účet a po přihlášení k němu zaregistrovat navigaci. Poté vybrat menu Můj systém a v něm volbu Latest Map Guarantee. A tady by mohla zafungovat aktualizace na poslední verzi map. Jak je psáno výše, lze to provést jen do 60 dnů od prvního zapnutí navigace a jejího prvního zaregistrování systémem GPS. Zkuste, třeba to dopadne.  :kol-28:

Teď koukám, že jsem jako Cimrman - než jsem to dopsal, už jsem druhej ... :kol-48: mike_k byl rychlejší ....

Editováno: , autor: ratafak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci zlatí, díky!!! :kol-47::kol-28::kol-147: jak jsem mohl to "nenápadné tlačítko" (Latest Map Guarantee) přehlídnout :kol-44:

 

Takže už mi Fresh nabízí mapy Europe Q1/2016

 

... jenže... když je chci nainstalovat, tak mi to tvrdí, že se to tam nevejde - mám buď "zvolit menší množství komponent" anebo kliknout na "můj systém" a "smazat nepotřebné komponenty", což mi ovšem Fresh nějak neumožňuje, nenabízí...

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci odskrtnout nektere nepotrebne mapy typu Ukrajina a spol., kam clovek stejne v zivote nepojede.

 

Bohuzel soudruzi opet setrili na pameti co to da a nepocitali ze aktualizovane mapy budou logicky zabirat vice. 

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, už jsem to tak udělal :) navíc to psalo, že ty odškrtnutý mapy lze kdykoli nainstalovat (samozřejmě s uvolněním místa odškrtnutím jiných).

"Mazání komponent", který mi nešlo, je možný až teď - po aktualizaci map - u každý země se objevil symbol koše, kterej tam v origo instalaci sw nebyl - byl tam jen výpis co toho, co tam je.

To šetření na paměti je fakt na bednu - museli vědět, že objem dat poroste. Navíc jsou sami proti sobě, když nepřímo odrazují zákazníka od koupě dalších komponent - třeba turistických cyklomap (někde jsem to na netu viděl pro move&fun nabízet). Co by se líbilo mě, jsou klasický turistický mapy ČR se stezkami a vrstevnicemi, ale ještě jsem to nezkoušel hledat.

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi jenom prohodil soubory ve složce NAVIGON/map ?

 

Think Blue Trainer ti nejspíš chybí protože máš Škodovku - pokud vím, přístroje jsou shodné a tudíž by to měl umět každý. Záleží ovšem na tom, do jakého auta se navigace strčí jako první - podle toho se nastaví logo výrobce (přístroj pak bude považovat pouze tento vůz "za svůj", pamatuje si i VIN) a u VW v menu se objeví Think Blue, který tam zůstane i když se navigace připojí do Citiga nebo Mii.

 

Řešením by možná bylo uvést přístroj do továrního nastavení (někde jsem tu možnost viděl) a pak strčit do UP!-a a nechat zaktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Už jsem několikrát manuálně aktualizoval a funguje to. Než jsem stačil nacpat Q4/2015, jak tak koukám, už abych si rovnou stáhnul 2016 :kol-28:

 

Ano, jak píšeš, stačí překopírovat soubory ve složce map, někdy je potřeba s tím aktualizovat i ostatní soubory (map drawer apod..), občas nějaký mapy nenaskočí hned, je potřeba nejlíp starý vymazat a nový nahrát.

Editováno: , autor: RST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrá práce :) Mě by se hodilo, kdyby v režimu těch dvou "budíků" šlo navolit zobrazení rychlosti - (použít by se dala možná i stupnice teploměru chladící kapaliny). Na tacháč totiž nevidim - když mám správně nastavenej volant. Můžu ho dát sice vejš, ale na úkor pohodlí a správného dosahu i nastavení (a i bezpečnosti - střed volantu má směřovat na hrudník, nikoli na obličej). A i tak by tam mohlo bejt víc voleb, než jen teploměry motoru a venkovní teploty a otáčkoměr (ten mi přijde zbytečnej úplně, páč je na něj vidět v jakémkoli režimu). Zajímavé by mohlo bejt třeba analogové zobrazení okamžité spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...