Přejít na obsah

Financování našich vozů


martt

Doporučené příspěvky

Mám čtvrtou Škodofku a jen tak ze zajímavosti se podělím s jejich financováním...

1. FI - r.v.2003 - new přes ŠkoFin - prodejní cena 268tis. po splátkách zaplaceno 270tis. - do dnes sice drahá ale nepřeplacená koupě...

2. R - r.v.2007 - new přes ŠkoFin - prodejní cena 319tis. po total havárce a plnění jsem prosral 100 tis. - děsivá koupě...

3. R - r.v.2008 - roční přes ŠkoFin - prodejní cena 219tis. necháno na protiúčet, přeplaceno cca 60tis. - nic moc koupě...

4. R - r.v.2013 - roční přes ŠkoFin - prodejní cena 239tis. přelaceno cca 20tis. přefinancováno Cetelemem a přeplaceno cca 10tis. - rozumá koupě...

Připadá mi, že ŠkoFin usnul na vavřínech...je pořád roky a roky docela drahý...to že dřív bylo auto přes něj dostupný už pár roků neplatí...a v jejich službách není NIC MOC navíc...je třeba hledat a hledat jak neplatit navíc...

Výčet není detajlní ale pro hrubý přehled dostatečný...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja financoval ,,na drevo,,

1. auto skoda 125L-cca 19000kc, uz si nevzpominam, rok nekdy 2000.. vrazil jse do ni  cca 10 000 aby byla pojizdna, 4roky na ni rajtoval  a pak prodal tusim za 7000lc

2. felda z autoskoly, rok 1999, kupovana 2004 za 70 000kc po velkem servisu 10 000kc, ktery byl v cene auta, tenkrat se ty same feldy prodavaly za cca 110 000kc, super koupe, najeto 154000 km, najel jsme na ni dalsich 110000, nenechala nas nikdy ve stychu, nasypal jsem do ni dost-nove gumy, tesneni pod hlavu, 2x vodni pumpa, GO prevodovky+nova spojka, oprava kastle, cepy,pravidelny servis,  atd atd.. mel jsem ji 7 let... prodana v roce 2011 za 15000+2500jsem dostal za litaky na novych gumach..

3. Fabia 1.4 combi, ambiente +, v akci 269000, placeno ,,na drevo,, po roce LPG, nyni najeto 106000km a vse OK.. tu si asi necham dlouho, levny provoz, levny servis..

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia Combi Fresh Active HTP 51kW 2013. Skladovka z měsíc starý akce přivezená z druhý strany republiky. 

Placeno na dřevo 262000 tis.

Slevy na auto-zapsali mi to na magistrátu+domluva jaký povinný ručení a já odjel ze salonu už s pojištěným autem na značkách.

                      -gumový koberečky a povinná výbava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...