Jump to content

Třetí brzdové světlo Spaceback


Dodi 15

Recommended Posts

Ahoj. Mám nový neduh. Třetí brzdové světlo v křídle u Spacebacku je kolem dokola popraskané, jako od slunce vyšisované, na spodní starně již vyštíplé. Stáří vozu 10 měsíců, do myčky nejezdím, používám houbu, stěrač do světla nezasahuje. Do servisu jedu 19.11., tak doufám, že proběhne výměna bez diskuzí, jen mě technik upozornil, že to je na celý dopoledne. Výměna samotná je asi OK, ale schvalovací proces od SA prý trvá.

Koukněte se na své miláčky jak jste na tom vy?! Pak se prosím podělte. Zdraví Dodi 15.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím, tak světlo vyměněné v rámci záruky. Bylo popraskané uvnitř, až jako za tím vnějším sklem. Asi výrobní vada, ale je divné, že u nového to určitě nebylo a popraskalo to v průběhu používání. Co tomu pomohlo je otázka, slunce, zima, mráz?? Hlavně, že to je ok a jedeme dál.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zdravím vás všechny, tak vyjádření ze ŠA je??? Výměna pátých dveří za nové!!! :kol-32:

Teď nastává otázka, jestli to podstupovat a nebo se smířit s tím jak to je.

Mít na autě nové dveře je jako auto po bouračce, dveře určitě nebudou lakovány z linky, ošetřeny máčením proti korozi také ne, tak to můžou za pár let chytit pěknou lišku, ale to je jen moje úvaha. Okno přelepené, šrouby ožvejkaná barva, samolepka pruh? atd, prostě už to nebude originál. To se mi nějak nechce podstupovat. Mám na rozmyšlenou, tak se to ve mě pere. A co vy na to? :kol-31:

Link to comment
Share on other sites

Marek: to ti taky dlouho nevydrželo? Co máš za datum výroby? Je jen divný co to může dělat. Snad v servise nedělají jen výměnkáři, ale podívají se do té kapsy pro světlo, jestli tam není nějaká nerovnost, třeba návarek z bodování apod. A pak mě napadlo, jestli třeba nejsou volný dveře na zámku a mají daleko větší šanci se klepat a kroutit.

Mě teď u posledního dokonce připadá, jestli ho opakovaně nevyndali, protože to je jako od rohu prasklé a po spodní straně popraskané, ale tam to bylo i u předchozích, třeba v horní části je v pohodě.

Edited by Dodi 15
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...