Přejít na obsah

Bakalařská prace předělávka 5kvalt na 6kvalt AWX


turbokluk

Doporučené příspěvky

Zdravím pročetl jsem par přizpěvku na toto téma a docela mě to nadchlo. 



Pravě mě čeká zpracováni Bakalařske prace s tematem na konstrukci automobilu, A ponědž jsem majitelem Superba AWX s 5kvaltem ktrery mi moc nevyhovuje rad bych tu praci napsal o přestavbě. 

Jednalo by se tedy o upravu popřipadě přestavbu převodovky s cílem optimalizovat posledni rychlostni stupen pro dalniční rychlosti, Tzn. Aby na 6ku při rychlosti cca 130-140km/h motor točil idealni otažky při kterych bude mít nižší spotřebu. 

Jak jsem se už dočetl na passata se vyraběla 5kvalt převodovka v 6kvalt skříni kde by tedy mělo být možne přidat ozubeni. 
Je to pravda?, pasuje převodovka na superba, dá se sehnat? řešil to už někdo? 

Budu vděčny za jakékoliv info, klidně i kontakt na někoho kdo s tim ma nějaou zkušenost nebo o tom sveho času třeba jen přemyšlel. 
Chtěl bych si dopředu udělat trochu přehled co vše bude nutné pořešit. 
Kde by se dal najit přehled převodových poměru jak je má Vojta v tematu nahoře? 

Ve vysledku bych se chtěl dostat k upravene převodovce jež namontuju do auta a odzkoušim. 

Děkuji za jakékoli podněty k tématu. 

Kupec

Editováno: , autor: turbokluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...