Přejít na obsah

Vnitřní osvětlení LED


Cubais

Doporučené příspěvky

@ronskispeed Zapáčil jsem nahoře uprostřed, prostě sem tam do té mezery vrazil plochý šroubovák,.

Vyskočil ten vršek a pak lechce z levého rohu a vyviklal,dole v prravo je takové prodloužení na tom plastu to je vlastně to čím přepínáš zap, vyp a středová poloha, s tímto opatrně při vythování ať to neulomíš.

Takže to drží na výstupcích nahořa a dole ve prostřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@los pakos škda že si tuto informaci nenapsal o pár příspěvků výše, ale co už, mám je do zbírky k ostatním fake kupům které se mi na ali už taky podařily.

Kdyby mněl někdo zájem o 36 mm ledky mám4 kousky:t

Už mám objednány ty tvoje takové ty divně placaté, jsou za pár centů tak si jich vezmu pár do foroty.

Editováno: , autor: ekr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 4. 9. 2017 na 10:40, brrrrm napsal:

Tak mám už taky nainstalovány tyto LED místo těch co šly domodra (zatím kromě zadních stropních) a svítí to skvěle, nesrovnatelně s těmi předchozími levnými, vyplatí se připlatit. Barevná teplota okolo 5800K, takže hezké bílé světlo. Jen to kompletní světlo do šuplíku a kufru je třeba přibrousit z jedné strany, přece jen není původně určené do fabky. Já udělal zářez pilkou asi 1.5mm na straně konektoru.

Pokud se bude stropní LED otáčet kvůli otřesům, přichytím ji ve správné pozici kouskem izolačky.

 

Jen nevím, jestli to před prohlídkou/opravou v servise nevyměnit zpátky, pro jistotu.

Když se vyměňují ty vnitřní žárovky, není pak o tom nějaké info někde v logu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v predošlej F2 som mal tiež LED, dokonca i spiatočka a parkovačky a DRL a nepovedali nič. ono interiér stačí vypnúť ručne a neriešiť :)

výpis nemá robiť veľmi kde, keďže interiér nie je kontrolovaný na prasknutú žiarovku

 

btw, riešilo sa tu aká veľkosť ide do zadných vnútorných svetiel - na combi mám 36mm. môžem odfotiť keď budem doma, ak niekto neverí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@noaid áno, tá kufrová a interiérová ledka tam veľmi nesedí, ale stačí spraviť zárez do krytu kufra/priehradky a ono to zacvakne. ;)

 

Podľa mňa v servise to nebudú riešiť, veď zase nemôžu byť až takí neznalí, aby nepoznali ledky.

 

36/39mm.. buď je to HB/Combi alebo naozaj skôr dodávateľom, ktorý im práve do výroby dodáva svetlá. Fotku svojej 36mm som už dával na predchádzajúcej strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vzadu na Combi (MR2017) taky 36 mm. Ale, jak jsem již psal v jiném tématu, teď jsem zkusil objednat komplet náhradu s LED:

 

https://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Rear-Interior-Dome-Light-Lamp-Inside-Ceiling-Reading-Light-For-VW-Golf-Passat-Beetle/32798749355.html

 

(zásilka by měla tento týden přijít, tak uvidíme, jak budu mít čas na instalaci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze chcem v aute identicku teplotu osvetlenia,co nablizsie dennému,volil som teplu bielu od Philips 4000k.Cena masaker,ale aspon bude bez rizika a podla mojich predstav.

2x zadne lampicky https://www.mall.sk/autoziarovky/philips-x-tremevision-led-c5w-38-mm-jasna-bila-4000-k-1-ks

2x predne na citanie https://www.mall.sk/autoziarovky/philips-x-tremevision-led-t10-hrejiva-bila-4000-k-2ks

1x stropna vpredu https://www.alza.sk/hobby/philips-led-ziarovka-x-tremevision-sufitova-c5w-10-5x43-d4334269.htm?o=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanHos ..reaguješ na tie Phillipsky? Pretože napr. to moje/wirerove "ali" riešenie je podľa môjho subjektívneho názoru krásne biele, žiadne ťahanie do modra. Tiež by som modré ledky v aute nezniesol. A intenzita svetla je niekoľkonásobne väčšia ako s originálnymi bludičkami. Pozri predchádzajúcu stranu, meral som tam luxy pri kufrovej ledke.. ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já intenzitu neřeším nepotřebuji při řízení číst, ani ty bílé se mě moc nezamlouvají, leda to nakombinovat třeba 2 bílé a jednu nějakou tu teplejší ledku aby to aspoň trošku bylo veselejší než umělá bílá. Ale jak by to pak vypadalo ta lampička v předu.

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2017 na 17:36, MilanHos napsal:

A jak to vypadá v autě v porovnání s origo? Je to méně žluté nebo stejně? Mě se totiž ty bílé ledky do modra vůbec nezamlouvají, strašně to bije do očí tak bych taky kvažoval o podobných led. A foto? 

V aute je bezovy interier a varianta teplej 4000ky je don priam pytajuca sa.Povodne boli doslova pomaramcove,tieto su teple,makke biele.Vypada to skvelo.Auto je kupovane na prispevok ZTP,takze bude minimalne na 7 rokov,preto ta mozno trosku premerstena investicia.ale stoji za to.Svieti skvelo,prjemne teplo,k bezovemu interieru idealne.Skusim nafotit.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...