Jump to content
Cubais

Vnitřní osvětlení LED

Recommended Posts

ja som si objednal tuto sadu led svetielok do kufra/kastlika:

https://www.aliexpress.com/item/32787093369.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dkCPUc5

koncovka pasuje vpohode a svieti to pekne, lepsie ako ked som tam mal iba led ziarovku, ale mam problem v tom, ze cele to svetlo je asi o 3-4 mm vacsie ako otvor v plaste kde bolo to povodne svetlo.....

mali ste to aj vy tak, alebo vam to hned pasovalo dnu? ja ten otvor budem musiet asi trosku zvacsit alebo co.....

IMG_20190730_194020.jpg

bežne ich mierne zväčšujem. prípadne ak je to možné, pomôže otočenie o 180°

aha super, trosku som sa uz bal, ze som kupil nejaku blbost, tak to trosku zvacsim..... o180 stupnov som skusal, ale je tam kratky kabel..... dakujem za radu

Taky sem nejprve myslel, že jsou větší, ale po chvíli hraní sem zjistil, že jsou akrát..

Z jedné strany jsou na boku takový výstupky z druhé ne, potřeba si s tím trochu pohrát.. ;)

před 21 hodinami, hubyk napsal:

ja som si objednal tuto sadu led svetielok do kufra/kastlika:

https://www.aliexpress.com/item/32787093369.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dkCPUc5

koncovka pasuje vpohode a svieti to pekne, lepsie ako ked som tam mal iba led ziarovku, ale mam problem v tom, ze cele to svetlo je asi o 3-4 mm vacsie ako otvor v plaste kde bolo to povodne svetlo.....

mali ste to aj vy tak, alebo vam to hned pasovalo dnu? ja ten otvor budem musiet asi trosku zvacsit alebo co.....

IMG_20190730_194020.jpg

Tak jsem si je chtěl s ali objednat a ti šmějdi chcou poštovné do CZ 48 korun, tož zkusím najít jiný odkaz s free shiping

V 31. 7. 2019 na 12:18, Ibe napsal:

Taky sem nejprve myslel, že jsou větší, ale po chvíli hraní sem zjistil, že jsou akrát..

Z jedné strany jsou na boku takový výstupky z druhé ne, potřeba si s tím trochu pohrát.. ;)

hral som sa s tym asi pol hodinu a nechcelo to tam zo ziadnej strany naskocit, ale potom som to za 2 min zvacsil o par mm a uz to sedi ako ma :)

Setkal se někdo s tím že ten plíšek byl na straně sviceni a ne na straně 0 jak píši v brožuře ? Nemohu ho za žádnou cenu vytáhnout. 

Pliesok je z prednej strany svetla. Aspon co som naposledy vyberal. A je to obcas porod dostat ho von

• Upvote 1

Ahoj, jelikož se to na Ali mění každý den, byl by někdo ochotný poslat odkazy na led, které budou fungovat dobře (bez blikani atd.). Ideálně na komplet interiér. Díky moc. 👍

Musim ich aktualizovat. T10 som uz zmenil, okrem fotiek. Kufor sedi a fu guje, problem ostavaju 36/39/41mm celosklenenne. Nejake tipy uz mam, no nic overene. Pisali mi aj spravu uz

Pozeral som, že tieto linky stále fungujú...

https://forum.skodahome.cz/topic/134025-vnit%C5%99n%C3%AD-osv%C4%9Btlen%C3%AD-led/?do=findComment&comment=2262670

Len pozor na zadné stropné, niekto má 36mm a niekto 39mm, musíš odmerať na svojom aute.

//až teraz pozerám, že linky síce fungujú, ale dve položky už sú nedostupné.. :D

Edited by brrrrm

Hej, prave s tymi je problem. Mam nejake doma, no nepacia sa mi farbou svetla. Tie povodne uz nie su

Nakoniec tie moje nie su najhorsie. Asi lepsie skusat v aute

IMG_20200117_165030.thumb.jpg.12ae522d20027d7992b5170ad8c28d61.jpg IMG_20200117_165046.thumb.jpg.e4284958d103337b2ef338fa1881232f.jpg

Verze Combi

https://www.aliexpress.com/item/32799068624.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.3fe9629c4JIjBq

Jen bych upozornil, ze neznamená ze když jeden kombi má vzadu 39mm ze další kombi bude mít taky 😁 mě se stalo ze jsem měnil zadní lampicky u dvou kombiku a jeden měl 36mm a druhy 39mm. Nevím proč , ale bylo to tak 😊 já tam mám 39mm vzadu... a známy má taktéž kombi a on tam měl 36mm. 

Tak tak stačí ohnout plisek jedním nebo 2 směrem a je to...