Jump to content

Zvuk od palivového filtru


Recommended Posts

Zdravim,mám škodu fabii 1,9Tdi 74kw + chip od cimbu a chtěl bych se zeptat. Pokud auto stojí přez noc a nastartuju tak po přidání plynu a rozjetí se začne ozývat zvuk od palivového filtru. Který chvilku trvá a přestane. Filtr jsem koupil originál novej vyměnil a zvuk přestal. Po měsící opět zvuk z palivového filtru. Starý jsem rozříznul a byl celkem čistej....žádné usazené nečistoty nic.

Link to comment
Share on other sites

Příteli okřídleného šípu,

Martine, kdyby se nafta vrátila zpět do nádrže, byly by obtížné starty. Píšeš, že je to stopro z filtru. Co by se v tom filtru muselo dít? To se mi nezdá. To by tam musel vznikat nějaký šílený podtlak či co? To si myslím, že je vyloučeno. Nové gumičky na regulačním ventilu si dal dobře? Zaměřil bych se také na volnoběžku alternátoru, napínák rozvodového řemenu, napínák řemenu alternátoru. Jsou to místa, kde by takové všelijaké pazvuky mohly vznikat. Podívej se ještě tady na foru, zda se něco takového řešilo, jinak Ti nezbyde nic jiného, než navštívit někoho, kdo se vyzná a může identifikovat závadu. Radek.

Link to comment
Share on other sites

Nové gumičky jsem nasadil správně. Volnoběžka a napínák vše je v pořádku. Když dám ucho k tomu paliváku tak to slyšim že se to ozývá z něho je to takovej houpavej zvuk (hu...hu...hu...hu) ale je mě divný že když sem dal novej tak to měsíc vubec nedělalo. Ukazoval jsem to známému který dělá 15 let v auto servise a řekl mně: fakt to jde z toho filtru stim sem se nikdy nesetkal.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...