Přejít na obsah

SmarGate pro Octavia 2 z Yeti


xstastnyr

Doporučené příspěvky

Má někdo zkušenost s instalací? Mám nainstalováno na O2 Face, ale nelze se připojit. Jako by nemohla vyčíst VIN vozidla (zadává se jako heslo fo SmartGate).

 

Mám aktuální SW Gateway a motorovky na 1.6 TDi 2011. Je instalovaná SmartGate pro Yetiho.

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/smartgate-yeti-5l0063218x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stará gateway s indexem C nestačí.
 
Jinak tady je možnost diagnostiky:
 
Stavy indikační LED:
svítí červeně – zařízení není v pořádku, zkontrolovat el. vedení dle el. schémat, příp. vyměnit řídicí jednotku SmartGate
bliká červeně – probíhá vlastní test, vyčkejte do jeho ukončení (při první aktivaci)
bliká zeleně – zařízení je v pořádku a min. 1 uživatel je připojen (je zapnutá aplikace pro SmartGate v telefonu)
svítí zeleně - zařízení je v pořádku a není připojen žádný uživatel
svítí oranžově - zařízení je v pořádku a je ve výrobním režimu (indikace produkčního módu, ve výrobě z důvodu možnosti více aut na jednom místě se SmartGate)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám poslední verzi. Svítí červeně. Reaguje na vypnutí klíčku, takže čte zprávy z Canu o klíčku. Spíš si myslím, že je problém v tom, že bere informaci o typu vozidla z VIN a tím určuje v jakém má být vozidle. Na všech vozech se používá stejná SmartGate (Yet, OII, SIII atd...). Pro přihlášení po wifi potřebuji VIN vozu a jméno sítě je s konečným 6sti číslím z VIN. Já tam mám jen myslím Smartgate_123456. Je tam nesmysl. Mělo by tam být Smartgate_XXXXXX = konec VIN vozidla.

Nevíte někdo co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapojil.... pokud máš s tím zkušenost na O2 tak napiš jaké máš. Nemusíš zpochybňovat instalaci.

Jak jsem psal....reaguje na zapnutí a vypnutí po Canu (SmartGate nemá KL15), takže zapojení je OK.

App-A1-KL30 -> GW-A1

App-A10-KL31 -> GW-A11

App-A8-CanH_A -> GW-A16 Antrieb

App-A9-CanH_KI -> GW-A18 Kombi

App-A17-CanL_A -> GW-A6 Antrieb

App-A18-CanL_KI -> GW-A8 Kombi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
V 24. 11. 2015 na 6:20, xstastnyr napsal:

...tak nefunguje,,, hlídá si to podle VIN a když ho nezná, tak nefunguje


Takže si to nerozchodil? ? Já to dneska zkusil zapojit a najde mi to taky jen smartgate_123456. Mám O2 face, rok výroby 2012. Dal jsem tam smartgate pro Yetiho (jak píšeš jsou stejný). Akorát v návodu se neshodují barvy a to ani na tom výrobku. Tobě se aspoň ty barvy shodovaly? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...