Telephone

Jaký kabel/diagnostiku (VAG/VCDS) pro Rapida?

21 příspěvků k tomuto tématu

Můžete doporučit pro Rapid funkční kabel pro nastavení řídící jednotky?

Mám kabel, který mi fungoval na Fabii II, ale s Rapidem si nějak nerozumí.

Našel jsem toto: http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-409-1-Vag-Com-409-1-KKL-OBD-2-USB-VAG409-1-Cable-Scanner/2034280821.html?ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9 . V popisu sice píší, že je z roku 2015, ale v dalším textu je zase uvedeno, že je pro auta do roku 2004. Tak nějak nevím ... :kol-97:  

Upraveno uživatelem Pawouk
Upraven název tématu.
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ten s rapidem fungovat nebude. Ja jsem si koupil od tohoto prodejce http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-14-10-VCDS-14-10-2-HEX-CAN-USB-Interface-Update-of-VAG-12/32368730211.html?spm=2114.01020208.3.32.26CgAZ&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9 a nakodoval si vse co jsem chtel. Bohuzel to kazdou chvili vypadava a bohuzel tam predtim nemel napsane, ze to ma problem s Rapidem 2013. Jinak hledej neco v tom stylu co jsem poslal v odkazu :) Mozna od jineho prodejce..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

protože je odkaz 404, not found mohl bych Vás poprosit o aktuální odkaz co bych měl koupit? Moc děkuji :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás,

tak jsem přes víkend přelouskal celé vlákno, byla to ale fuška :) V každém případě bych měl dotaz. Neustále se tu řeší co se dá či nedá dokódovat, ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat. Co si musím pořídit abych si to mohu nastavit sám? Předpokládám, že budu potřebovat nějaký kabel a soft ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

soft VCDS a HEX kabel

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, o tom jsem tu něco málo četl. Předpokládám, že to nebude levná záležitost :) A tudíž mě napadá otázka, existuje nějaké funkční řešení z činy?

P.S.: Mám možnost si půjčit diagnostiku Delphi, umí tato diagnostika nakódovat to co se tu řešilo?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat

Mas dve cenovo dostupne moznosti:

- cinsky HEX kabel + softver VCDS

- cinsky ELM327 adapter + softver Carista na smartfone (momentalne chybaju 4 nastavenia)

Upraveno uživatelem sk0d@
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás,

tak jsem přes víkend přelouskal celé vlákno, byla to ale fuška :) V každém případě bych měl dotaz. Neustále se tu řeší co se dá či nedá dokódovat, ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat. Co si musím pořídit abych si to mohu nastavit sám? Předpokládám, že budu potřebovat nějaký kabel a soft ...

Přesunul jsem to do odpovídajícího tématu. ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pawouk: v pohode :)

Co rikate na tento kabel?

Oprava odkazu.

Upraveno uživatelem mbrazdil
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já bych to přeložil, že dobrý :kol-47:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chápu správně, že když nevyžaduji podporu, tak ten soft VCDS lze použít zdarma?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ne, je to cracknute a pokud pouzijes jiny SW nez ten co jsi dostal s kabelem, tak se ti kabel zablokuje.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

asi nie...tie káble sú rýchlo preč, čiže by si musel mať niekoho online, kto sa do toho vyzná. ja som zobral prvú 15.7. ktorú som našiel a funguje ;)

Snímka obrazovky (82).png

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Melo by, ale s jistotou ti to asi nikdo nerekne. Kdyz jsem kupoval taky pro rapid 2013 uz pred casem, bylo tam napsane, ze to funguje. Nakonec to fungovalo tak castecne, protoze to porad vypadavalo. Ale udelal jsem s tim (nakodoval) co jsem potreboval.

Jinak tady ho maji za 20EUR: https://www.aliexpress.com/item/VCDS-VAG-COM-17-1-3-VAGCOM-17-1-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW/32842687684.html

Upraveno uživatelem SkodaRapid
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z Ciny uz neobjednavam 2x mi prisla ina vec ako som si objednal a 1x nefunkcna.

Radsej si priplatim, mam to hned a ked nebude fungovat vratim.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se