Přejít na obsah

Jaký kabel/diagnostiku (VAG/VCDS) pro Rapida?


Telephone

Doporučené příspěvky

Můžete doporučit pro Rapid funkční kabel pro nastavení řídící jednotky?

Mám kabel, který mi fungoval na Fabii II, ale s Rapidem si nějak nerozumí.

Našel jsem toto: http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-409-1-Vag-Com-409-1-KKL-OBD-2-USB-VAG409-1-Cable-Scanner/2034280821.html?ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9 . V popisu sice píší, že je z roku 2015, ale v dalším textu je zase uvedeno, že je pro auta do roku 2004. Tak nějak nevím ... :kol-97:  

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten s rapidem fungovat nebude. Ja jsem si koupil od tohoto prodejce http://www.aliexpress.com/item/VAG-COM-14-10-VCDS-14-10-2-HEX-CAN-USB-Interface-Update-of-VAG-12/32368730211.html?spm=2114.01020208.3.32.26CgAZ&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9 a nakodoval si vse co jsem chtel. Bohuzel to kazdou chvili vypadava a bohuzel tam predtim nemel napsane, ze to ma problem s Rapidem 2013. Jinak hledej neco v tom stylu co jsem poslal v odkazu :) Mozna od jineho prodejce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás,

 

tak jsem přes víkend přelouskal celé vlákno, byla to ale fuška :) V každém případě bych měl dotaz. Neustále se tu řeší co se dá či nedá dokódovat, ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat. Co si musím pořídit abych si to mohu nastavit sám? Předpokládám, že budu potřebovat nějaký kabel a soft ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, o tom jsem tu něco málo četl. Předpokládám, že to nebude levná záležitost :) A tudíž mě napadá otázka, existuje nějaké funkční řešení z činy?

 

P.S.: Mám možnost si půjčit diagnostiku Delphi, umí tato diagnostika nakódovat to co se tu řešilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat

Mas dve cenovo dostupne moznosti:

- cinsky HEX kabel + softver VCDS

- cinsky ELM327 adapter + softver Carista na smartfone (momentalne chybaju 4 nastavenia)

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

 

tak jsem přes víkend přelouskal celé vlákno, byla to ale fuška :) V každém případě bych měl dotaz. Neustále se tu řeší co se dá či nedá dokódovat, ale to co mi zde chybí je čím to mohu dokódovat. Co si musím pořídit abych si to mohu nastavit sám? Předpokládám, že budu potřebovat nějaký kabel a soft ...

Přesunul jsem to do odpovídajícího tématu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Melo by, ale s jistotou ti to asi nikdo nerekne. Kdyz jsem kupoval taky pro rapid 2013 uz pred casem, bylo tam napsane, ze to funguje. Nakonec to fungovalo tak castecne, protoze to porad vypadavalo. Ale udelal jsem s tim (nakodoval) co jsem potreboval.

 

Jinak tady ho maji za 20EUR: https://www.aliexpress.com/item/VCDS-VAG-COM-17-1-3-VAGCOM-17-1-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW/32842687684.html

Editováno: , autor: SkodaRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...