Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

nemožné ono číslo najít, hledal jsem všude kam se dalo dostat a nic, nechám to tak, možná lepší nevědět...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ale jak bylo napsáno, číslo turba to není, to vypadá jinak, číslo turba jsem nenašel a snažení vzdávám, pokud budu někdy v servisu, zeptám se přímo technika.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pekne pofoteny regulator :), Mostruszka mne sa podarilo cislo odfotit telefonom, zapol som si led blesk aby mi to tam prisvietil, plocha kde je cislo vytlacene bola zaspinena takze najprv ho vobec nebolo vidno, stacilo par krat pretriet prstom a hotovo 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je ono, kde přesně je ta plocha, zas tolik místa tam sice není, nadruhou stranu prostor pro mobil a zamíření na nějaké určitě místo taky ne, už opravdu nevím kde to fotit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nemožné ono číslo najít, hledal jsem všude kam se dalo dostat a nic, nechám to tak, možná lepší nevědět...

sa ani nedivím,aktuálne problémy nastali len nedávno ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes som sa odhodlal a rozobral som ten regulator, odfotil som suciastku ktora pravdepodobne urcuje polohu vysunutia tycky, dostala sa dovnutra voda a koroziou sa to cele zdeformovalo a napucnelo... to zapricinilo ze sa cidlo velmi tazko pohybovalo a drhlo.... cele som to obrusil odtranil som koroziu niektore trecie plochy som  uplne jemne premazal... poskladal som to a cuduj sa svete prestalo to padat do nudzaku.... uvidim ako dlho to takto vydrzi ale vzdy lepsie ako zaplatit za opravu cez 1000eur.... 

post-59322-0-50529400-1449182756_thumb.j

post-59322-0-73585000-1449182762_thumb.j

• Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar,
    Na palubovce mi svítí EPC a auto bez výkonu. Taková ta tyčinka z regulace turba se vůbec nehýbe. 
    Nevěděl by někdo zda se na turbu č. 03F145701RX dá výměnit pouze ta regulace ? 
    Jedná se o Fabia 1.2 tsi 63kw 11/2011.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zanesený (vadný ) snímač plnícího tlaku turbodmychadla, vadná kabeláž ke snímači, zaoxidovaný konektor snímače?  To  mě jen tak teď  napadlo ! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se