Přejít na obsah

Columbus aktualizace firmware


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
V ‎30‎.‎5‎.‎2016 at 8:53, matelkoxxl napsal:

Zhrniem to aj v tom spravnom topicu -

 

 

 

 

 

 

Mal som FW 4120 a nahodil som FW 5238 Update by josi VIM+Testmode integrated odtial - http://goo.gl/HlVGRI

 

 

 

Hlavne pozor na kluc v zapalovani, pokial je tam, nejde to updatnut  :kol-28:

 

 

 

Nasiel som aj nejaky changelog pre verziu FW 5238 - http://goo.gl/gjniSD

 

 

 

Zatial co som postrehol rozdiel medzi tymi dvoma FW je v trocha krajsom spracovani obrazovky parkovacieho asistenta. 

 

 

 

 

 

 

 

p.s.: ak by niekto z KE chcel, vieme sa dohodnut na update.

 

Tak mám v autě přesně stejnou verzi FW a stáhl jsem si z odkazu ten 5238

Chtěl jsem se zeptat jak se to aktualizuje a taky jestli se nepřijde třeba o telefon v Columbusu, nebo nějaké podobné riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s touto stránkou?

https://www.my-gti.com/3868/volkswagen-rns-510-firmware-download-repository

Mám verzi 3xxx, Sup II z roku 2011, modelovej rok 2012.

Chci tam nahrát modifikovanou verzi 5274 ( modifikovana 5238).

Na to směřuje moje další otázka, jestli stahujete modifikovanou nebo normal. V modifikovane je prý mení nebezpečí zamrznutí a navíc to odblokuej video za jizdy.

Díky moc

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

Chtěl bych se zeptat zda tady neznáte někoho z okolí Ostravy na předělání FW + nahrání nových map a POI. Dnes jsem se pokoušel o mapy ale vždy když to dojelo do konce tak to začalo znovu a po hodině jsem to vypnul nebavilo mě sedět v autě... Nevíte někdo čím by to mohlo být? Nahrával jsem RNS-510-810-Europa-WEST

3t0035680C

HW H55

SW 3984

MAP VERSION HDD 7551

Editováno: , autor: Luky.zipp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

CD Ti nepomůže, navigace je záměrně softwarově poškozená od výrobce a není možné do ní zapsat jinak než kabelem, který podporuje změnu VIM v běžícím systému. 

 

Pro bezproblémové používání bude nutné zapsat správný kontrolní součet do oblasti identifikace hw, pak použít factory CD(nutné si jej udělat - výrobce nikdy nevydal) a následně bude vše fungovat. Na dálku řešit nelze. Každé flešování v současném stavu jen uspíší "pád softwaru" a zvýší nestabilitu systému.

 

Samotné použití cd s tím, že vyřeší zápis VIM do navigace je nesmysl a deska bez změny o které píšu to nikdy do sebe nezapíše. Jedině, že na desce už někdo kontrolní součet opravil a nedokončil přehráním a Ty jsi někde našel upravený software 6276 nebo verzi, která byla vydána pro VW.

 

Vše výše uvedené se vztahuje na jednotky vyrobené od podzimu 2012.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...