Přejít na obsah

Fotky podvozku


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Mna skor znepokojuje ta zacinajuca korozia na vyfukovom systeme. Neviem, kolko ma najazdene tvoja Fabia, Jan R., ale moja mala zacinajucuc koroziu na vyfuku uz po cca 6 mesiacoch, 5000km a max. 2 mesacneho provozu pocas zimy(posobenie soli, kamienky...). Je to normalne na pol roka starom aute?Ved aj Dacia Logan je na tom lepsie... Ked som to prvy raz videl, ked som sa zohol  pod auto , bol som zhrozeny. A vraj VW group ma najlespiu antikoroznu upravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomasdu: Je to normalni. Vyfuk Fabie neni z nerezu a proto se zahy objevi POVRCHOVA koroze, coz je naprosto normalni. Na zivotnost to nema vliv. Stejne to bylo na FI me zeny a vyfuk vydrzel 8 let, coz je velmi slusne. Jedna vec je optika, druha pak skutecna zivotnost. Vyfuk skutecne neni dil, u ktereho by mel byt kladen duraz na vzhled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Maverick napsal:

tomasdu: Je to normalni. Vyfuk Fabie neni z nerezu a proto se zahy objevi POVRCHOVA koroze, coz je naprosto normalni. Na zivotnost to nema vliv. Stejne to bylo na FI me zeny a vyfuk vydrzel 8 let, coz je velmi slusne. Jedna vec je optika, druha pak skutecna zivotnost. Vyfuk skutecne neni dil, u ktereho by mel byt kladen duraz na vzhled.

Přesně tak - není to titanový Akrapovič, tak se nedá čekat že bude pořád krásný jako z fabriky... Někdy mě fakt udivuje, co vše se tu řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to fotil já, auto bylo staré 4dny, v neděli ho blejsknu, jak vypadá po 8 měsících a 14300km.

Ale na té F2 jsem ho měl 6let a 114tkm, nevypadal vábně, ale naprosto bez poškození.

Mj, máma má F1 sedan 2002 a 80tkm a výfuky původní ( vlastně kromě oleje, 1 LP ložiska, brzdovky, fridexu a spodních silenbloků na ještě hliníkové př.nápravě je na autě původní vše)

Na škole letitý mistr každému radil-udělejte si do tlumičů dirky 3-4mm. Mám to na všech autech a při jízdách po městě to určitě pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 31. 7. 2016 at 10:16, tomasdu napsal:

Maverick diky, trochu si ma ukludnil, prislo mi nenormalne, aby tak rychl cokolvek korodovalo na novom aute. najma ked som si potom zacal vsimat vyfuky inych aut a vacsinou som nic take nepozoroval...:unsure: hned ako to bude mozne,pridam foto 

čím tě uklidnil? že to rezaví škodovce a jiným autům né? A na 13let staré fabii, to vypadá líp než na dva roky staré?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež nieje garážované ako garážované.

Pridám moju skúsenosť viac ročnú a na viac autách. Tiež som garážoval až som sa na to vykašlal a postavil prístrešok a zavetril 2 strany.

Vysvetlenie v garáži nieje dostatočné vetranie a auto v zime bolo pekne roztopené ale stále vlhké a soľ z posypu krásne konala svoje dielo ďalej.

V prístrešku je síce zamrznuté ale soľ toľko nepôsobí a autu to viac prospieva, je na vzduchu tak rýchlejšie aj uschne. Toľko moja skúsenosť.

Editováno: , autor: Eric_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje bývalá 13 letá F1 garážovaná, bohužel fotky už nemůžu poskytnout, naprosto bez problémů. Celoroční provoz, najeto 120 000 garáž uzavřená mírně temperovaná v zimě, vše bez koroze, karoserie, podvozek, dokonce originální výfuk. Auto v zimě mokré, nebo se zbytky sněhu, hned do garáže a žádný problém, byla ve výborném stavu. Sám jsem zvědav na současnou F3, jak na tom bude za pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...