Přejít na obsah

felicia 1.3 BMM divný hrubý zvuk motoru nad 4.000 ot


geralt007

Doporučené příspěvky

ahoj, moje felda má takový divný hrubý zvuk při jízdě nad 4.000 ot/min, skusil jsem to nahrát na youtube ale při poslechu se to zdá být v pohodě, pokud máte někdo kvlalitní repráky nebo sluchátka tak je ten divný zvuk z nahrávky slyšet je to jak když se to transformuje na VR6. při akceleraci motor neškube, zrychlení víceméně lineární. ventilové vůle jsou OK

 

https://www.youtube.com/watch?v=2zuOwf9P-IM

nejvíce to je slyšet od 0:05 do 0:08

 

poradí někdo čím to může být? děkuji

 

k tomu zrychlení je to do mírného kopce na debilních zimákách 175/75 r13 takže balóny jak kráva

Editováno: , autor: geralt007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teplota je v pohodě, jen budík ukazuje špatně, termostat otevírá okolo 88 stupňů  ručička vždy poklesne, jak se termostat zavře tak vstoupá. a takot dokola než se zahřeje i velký okruh

kontroloval jsem to v VAG a když má motor 85 stupnů tak teploměr ukazuje 110 .. , když je teplota motoru 50 tak mi teploměr ukazuje přes 70, asi do něj někdo strčil nebo se v něm něco rozbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...