Přejít na obsah

Vyměna Infotainmentu


Doporučené příspěvky

Tiez sa priklanam skor verzii s Bluetooth. Uz len kvoli pocuvaniu hudby a obcasnemu telefonovaniu. 

Vymena a kodovanie je problem, ako pises. No ak najdes vhodny servis, nie je problem. Dokonca tu na vychode SK bol aj chalan na CitiGo, ktoremu v CR nevedeli poradit. A potom mi dakoval, ze sa oplatilo a vsetko dobre dopadlo... 

Par postrehov som spisal na vyssie uvedenej stranke. Kontakt na servis mozem dat, ale neviem ako to mas daleko. Ja som sa s nimi dohodol na termine, doniesol auto a radio a cakal asi hodinku a pol. Potom zaplatil a isiel. Mikrofon som si tahal sam a dodatocne, uz som nemusel nic kodovat. Swing bez BT bude na tom podobne, akurat bez nutnosti montaze mikrofonu... 

 

A tiez mam auto vraj v zaruke :D

Btw, radio som mal z polskeho Allegro, mikrofon z Ciny, konektor na mikrofon z predajne cez kamosa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je bez Bluetooth. Ten s Bluetooth ma namiesto MUTE tlacidlo PHONE. Ako som pisal, kontakt ti v sprave dat mozem. Je to uz na tebe. Ten chalan na Citigo kontaktoval 10 ci 20 servisov v CR a vsade ho odmietli. I mna v niektorych, no nastastie som dostal tip na tento a uz to bolo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Mohu se zeptat, chci vyměnit Blues za Swing s Bt. Mám ambition 10/2015. Swing od 5/2015 do 5/2016 má označení 6V0035871B. Nevím jestli je stejná kabeláž a jestli bude problém s kódováním ss,asr,reset pneu do swingu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SS je stále na svojom mieste bez ohľadu na rádio. ASR a reset pneu ničomu nevadí, ja som si obe tlačidla dopĺňal a to mám Swing. len návšteve autorizáku sa asi nevyhneš, Swing podlieha ochrane komponentov. niečo som popísal u seba na webe a niekde to je aj tu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

V prosinci proběhla výměna u kolegova auta. Blues za Swing+ 71H. Původ radia i montáž @wirer Odblokování proběhlo v KEI Brno. Při výměně se zjistil nefunkční USB vstup.

 

20191211_131844c.thumb.jpg.5578a7abb46943f2634bb3cf75bd4e6b.jpg

 

Nechali jsme to tak s tím, že budeme reklamovat v AS. A v lednu den před návštěvou AS se mi ozval wirer, že proběhla obdobná záměna a taky nejde USB.  A zjistili jsme rozdíly v konektorech Takže jsem kolegu stopl. Výsledek pátrání:

received_508310326558041.thumb.jpeg.d935e1a20f5cbd67770298e6906c29af.jpeg

 Takže B je bílý, C je černý, E je zelený. Aby to nebylo jednoduché tak mají každý trochu jiný zámek. Při výměně je nutno na konektoru v autě uříznout příslušnou capku.

20200113_112059c.thumb.jpg.11f258cd592af803677b4c636dce5673.jpg20200113_145014c.thumb.jpg.a03ad27b92074ce274deba76d684c7ed.jpg20200122_163636c.thumb.jpg.917ee377a6d0163a4c1cdd4cc5700090.jpg20200122_134548c.thumb.jpg.937b9e6748cfdf6c546323072cd4a807.jpg  

Koupil jsem tedy E, ten jsem vyměnil u sebe a dnes jsem kolegovi dal mé původní C

 

Ale proč to hlavně píšu. Kolega se rozhodl, že chce zadní PDC. Domluvil se v Autonově a ti si vymínili prohlídku vozu, takže ve čtvrtek 9.1.2020 auto předáno ke kontrole zda možno. Za dvě hodiny zpráva OK a kolega to objednal s tím, že 10.1 odpoledne bude hotovo. Ale nebylo, servis hlásil, že se nedaří PDC nakodovat a že to řeší s Škodovkou. Kolega jim to tam nechal a odjel na zájezd do Alp. V týdnu jsem komunikoval kvůli mému a tak jsem se jen v mejlu pozeptal zda byl úspěch. A odpověď mi vyrazila dech:

Co se týče dotazu na parkovací senzory, tak ty nelze nakódovat z důvodu záměny rádia oproti tomu co vyjelo z linky.

Volám a dostávám info, že má dovést staré Blues a oni je prohodí.

Ihned jsem napsal kolegovi SMS a v pondělí 20.1. jim dovezl staré blues a odešel s tím, že 21.1 bude hotovo. Vyměnili radio, nakodovali PDC  a zase šoupli nové zpátky.

Výsledek jen napůl. PDC pípe, radio se ztlumí ale nezobrazí. Tím jejich sw prostě nedokážou zapnout to co wirer vypnul protože bez PDC stále skákala chyba na displej.

Takže dnes 22,1 auto převzal, a já mu vyměnil USB a jede jak má.

20200122_133727c.thumb.jpg.992737cfa4e7c963d1023139a760dfbc.jpg

Zkusí zajet do KEI a když tak počkáme na wirera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961 když jsem si kupoval pro sebe E a v AS v náhradních dílech hledal v etce našel M jako náhradu za C. Proto je taky černý. 

@Petr AMF Jo, kolega si lyžoval a já řešil. Ale pro můj kontakt to nebyla jeho zakázka, takže jsem měl jen indicie, dělal jsem co dá ale výsledek ........

Prostě AS i ta ochotná má své hranice. Horší je to, že výměna radia zabrání dodělání něčeho jiného.  

Editováno: , autor: milanxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

jen bych si rád ověřil co už z pročítání fóra tuším. Koupil jsem teď FIII 11/2016 a zatoužil jsem po CarPlay. 

 

Mám Bolero 5Q0 035 819 B a není v menu vůbec funkce smartlink. Je to tedy tak že bych sice mohl vyměnit MIB za bolero 840+ a smartlink bych v menu měl ale aktivace by se mi nikdy nepovedla protože neexistuje alogritmus pro vygenerování aktivačního kódu pro moje VIN? 

 

Díky 

IMG_1102.jpeg

IMG_6883.jpeg

IMG_7735.jpeg

Editováno: , autor: blablak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...