Přejít na obsah

Vyměna Infotainmentu


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak už i já mám za sebou výměnu blues za swing s bt. Vše jede bez problému a kdo by chtěl taky vyměnit tak v Ostravě není problém.

Mění to:

auto heller Ostrava 

auto adiv Ostrava i Opava 

autodum vraná Havířov 

mohl jsem si donest vlastní radio

ja se jen rozhodoval kdo výměnu provede co nejdříve a vyhrál adiv Opava. To je má zkušenost z Ostravy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamil07 co vím z diskuzí, kteří už to absolvovali, tak cena se pohybuje +/- kolem 500,- Kč. Je to jen diagnostický úkon, kdy se musí odstranit ochrana komponent. Pokud tam tedy už přijedeš s fyzicky vyměněným radiem..ale pozor, některé AS mohou vyžadovat VIN od auta, kde rádio bylo..viz údajně třeba Autonova v Brně tento VIN vyžaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jestli máte ještě nějaké jiné místo kromě Auto Martin s.r.o, kde by se dalo sehnat Swing s BT na výměnu za Blues. Bohužel je aktuálně vyprodané.
Taky by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost s výměnou na západě (Plzeňsko a okolí).

Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem, 

procetl jsem podrobně celé téma, a chci se jen ujistit zda jsem pochopil správně ze pokud mám ve Fabii 3 style swing s bt tak výmena za Bolero není možná? (Rozdílná šachta pro rádio, nutnost jednotky navíc atp.?)

 

chci Bolero jen kvůli Apple CarPlay...

nasel jsem na prodej display Bolero (viz níže), ale k tomu ještě něco bude chybět že ano?

 

https://www.mihocar.cz/radio-display-radia-bolero-skoda-fabia-iii-6v0-6v0919604/d-116287?gclid=Cj0KCQjw0Mb3BRCaARIsAPSNGpV9wbr6qG6SZQqBtdsy4-zO2EwnXfe_BU-CqvtZThKjCOyzroB8rsgaAtyJEALw_wcB

 

Diky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak i me se podarilo sehnat radio Swing+, pristi tyden jsem uz objednany na odstraneni ochrany komponent, tak snad vse probehne v poradku.

Diky wirerovi za perfektni navod na instalaci kamery.

 

Proti radiu Blues je to velky skok vpred.

20200918_141338.jpg

 

20200921_182305.jpg

Editováno: , autor: Kamil07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Vraj sa nedaju zohnat?

Swing+ na predaj, povod auta znamy a rucim aj za povod radia, nemam problem zabezpecit VIN povodneho auta. Toto je z auta vyrobeneho 05.2019. Bez podpory cuvacej kamery a DAB, mozne namontovat aj do predfaceliftovych Fabia 3 ako nahrada za povodny Blues/Swing.

 

IMG_20201215_185453.thumb.jpg.90fd388469b772458342db56a3e1c915.jpg IMG_20201215_185457.thumb.jpg.feb3c9e7cbf2f2e615cd3a8a9aa5767e.jpg IMG_20201215_185509.thumb.jpg.141c747f177ec36c9351c7932817587a.jpg IMG_20201215_185641.thumb.jpg.9b73eb062c8efc5d93afd07e54931419.jpg IMG_20201215_185649.thumb.jpg.8cf40f707da017e898637ad0ecac42fe.jpg

 

Viac v sprave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, 

 

ve své F3 z 2015 mám Swing bez BT... 6V0035867C. Rád bych tam nějaké BT měl, spokojím se s hloupější verzí :-). Nerad bych se pouštěl do větších zásahů, za to mi to nestojí.

Našel jsem OEM moduly, které se připojují do konektoru pro CD měnič například Dension Gateway Lite3 BT HF sada + iPhone / iPod / USB vstup pro Škoda - Ahifi.cz nebo levnější Bluetooth A2DP/handsfree modul pro VW, Škoda, Seat s Most | DOBRÝ-OBCHOD.CZ (dobry-obchod.cz).

 

Tak a teď nemůžu nějak dohledat, zda k tomuto Swingu to půjde zapojit. Máte někdo zkušenosti?

 

Díky

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne swing cd měnič ovladat neumí. Řešení s přidavnými moduly skončí vždy buď jako usb jednotka nebo přes aux. Usb pak funguje jako mediální stopy a jde přepínat i z volantu. U aux je navíc displej s tlačitky na ovládání. 

Navíc oba odkazy jsou pro radia do max f2 nebo o2. Starší komunikace MOST.

Dension tu měli i jako dab ale nic moc.

Cenově to vždy vyjde skoro nejlip na výměnu. Levnějši Swing+ a dražsi nějaké androidí.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Díky za vysvětlení. 

Ano už k tomu postupně také spěji. Protože pokud dobře chápu, tak ty do USB a AUX by musely být při příjmu hovoru aktivní. Což, když většinou poslouchám jen rádio, nebude.

 

Ale abych si to všechno shrnul. Přijde mi to moc jednoduché :-).

Koupím někde novější Swing+. Teoreticky by neměl být problém nahradit nynější Swing. Je k tomu potřeba WIN původního auta. Je třeba to kromě samotné výměny spárovat s asistenty v autě, (mám Style čili třeba front asist by nefungoval a další.  

Domluvím se tedy v servisu na výměně. Páč minimálně ještě na rok mám auto v záruce a potřebuji to napárovat WAGEM. A tam si myslím, že opět narazím :-).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, samozřejmě mikrofon :-). Ale to bych si snad ještě vzpomněl :-)

 

Jinak je to ale pár minut co jsem měl telefonát ze servisu... Ze strany servisu problém vyloženě není, ale problém by pak byl s tou zárukou... Každé servisní připojení se zapisuje do paměti a při závadách je to kontrolováno... Sice si nemyslím, že by se něco mohlo dít, ale nestojí mi to za to. Vzhledem k mému štěstí, by se pak opravdu něco "po" a v kešeni by byl průvan... 

 

Krom toho varoval, že ne všechny tyhle prodávaná radia bokem mohou instalovat - blokace. Spíše pak odkazoval na neorigo servisy, které se na to specializují a kteří jsou schopni více věcí. Ale až po uplynutí záruky - pokud ji chci zachovat.

 

No nic tedy, jsem odsouzen dál jezdit bez BT v rádiu :-). Díky ale za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...