Přejít na obsah

Vyměna Infotainmentu


Doporučené příspěvky

@Honza303 měl jsem už 2x měněný swing. Prvni z mihocaru 69h a pak z ebay z de 69j. Oba bez problému odblokované v AS. První dokonce snad i první v čr a sk. 69h mám stále doma jen má displej z 69j. Viz někde v tomto vlákně jsou odkazy. Takže záruka ani as nejsou problém a ani nebyl podruhé třeba vin z původního auta, ani pri akci 2xodblok zasebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tom servisu problém neměli. Oni by do toho šli a dělají to. Řekli tak jak to je a já si to vyhodnotil. Tam problém nevidím. 

Co přesně tam umí v rámci odblokování (nemyslím tím ochrany - asistenty, ale radia jako takového) samozřejmě přesně netuším. Třeba by to nějaký mechanik uměl udělat bokem, nebo tam takového fiškulu nemají... netuším, jen spekuluji. A tam ten rorblém ani být nemusí. Neříkal, že je to tak vždy, jen že tam varianta tam je.

 

A po předchozích zkušenost s jiným autem, kdy jsem dával rakety za všechno možný, abych ho mohl vůbec někam odvézt, jsem chtěl záruku. A jak jsem už řekl, při mém štěstí se něco stane :-) a odejde něco na elektronice a místo prachů na nový, budu krmit "starý". 

 

Ale díky. Rád bych do toho šel, uvidím za cca ten rok co a jak bude, rád bych ale pak do něčeho o trochu většího.

Editováno: , autor: Honza303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím, tak jsem také přistoupil k výměně základního radia Blues za Swing+, k rádiu Swing+ jsem dostal i usb konektor 5Q0 035 726 E viz. foto.

Mou otázkou je zda toto usb lze propojit s radiem Swing+ původním kabelem který byl u radia Blues nebo je potřeba sehnat kabel jiný ?

Díky za odpověď. 

20211127_134649.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Omlouvám se že píši do jiného vlákna, ale můj dotaz s vašim dost souvisí.. Odešla mi ve Scale řidiči jednotka Amundsenu. Výměna ve Škodě 40 tis. Našel jsem Amundsen řídící jednotku z druhé ruky za polovinu a zajímá mě, zda je to plug and play.. Že bych si ji vyměnil sám kus za kus.. Nebo se musí něco kódovat/aktivovat?

 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OZracing Nevím jestli to náhodou není u scaly jinak ale pokud si seženete a namontujete vlastní jednotku (pokud bude stejna tak by to mělo být P&P) tak by vám pak v servisu už jen měli odstranit ochranu komponent a natáhnout konfiguraci tak jak mělo puvodní radio když vaše auto sjelo z linky.

 

Pokud si seženete nějaký dobrý servis tak možná nebudou ani držkovat s výměnou a udělají vám ji sami, konec konců není to nic těžkého.
Je možné, že se vás budou ptát na VINko auta ze kterého nové rádio máte aby si ověřili, že rádio není třeba kradené.

Editováno: , autor: ExecutedDonut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, OZracing napsal:

Omlouvám se že píši do jiného vlákna, ale můj dotaz s vašim dost souvisí.. Odešla mi ve Scale řidiči jednotka Amundsenu. Výměna ve Škodě 40 tis. Našel jsem Amundsen řídící jednotku z druhé ruky za polovinu a zajímá mě, zda je to plug and play.. Že bych si ji vyměnil sám kus za kus.. Nebo se musí něco kódovat/aktivovat?

 

Děkuji 

píšeš to ve vlákně F3, jak to mám chápat ? píšeš, že ti to odešlo ve Scale a že jsi se sehnal jednotku amundsenu, takže ta jednotka amundsenu z druhé ruky je taky za scaly nebo snad F3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OZracing aha, takže pokud je to taky ze Scaly tak pak by mělo stačit opravdu jen vyměnit a odstranit ochranu komponent, jak už se tady píše..ale co vím od kluků, co to měnili v F3, tak někde chtěli VIN auta, ale někde nechtěli nic a v pohodě udělali..nevím odkud jsi, ale třeba v Autopalace v Praze na Spořilově už to pár klukům na F3 dělali a co vím, tak nepožadovali nic...plug-play to bohužel není.

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, nedávno jsem si koupil Fabii s r.v. 2020 ve výbavě Active Plus, bohužel s rádiem, který mělo mít původně bluetooth, ale nemá ho. Prodejce mi říkal do telefonu, že ho stoprocentně má, cestou domů jsem to neřešil. Až poté jsem zjistil, že jsou dvě varianty rádií a jedno je s mute a druhý phone. Kontaktoval jsem i prodejce, ten mi říkal, že to není možné, ale pak do emailu mi napsal, že se omlouvá, ale prý ho opravdu tedy nemá.. :)
Nevíte o nějakém efektním způsobu abych nemusel hned měnit celé rádio?
Chtěl jsem to mít alespoň propojené kabelem, ale ani tato možnost nejde. Nebo lépe řečeno jde, ale spotify to nepobere. V telefonu samotné písničky nemám. 
Dále mě napadlo, zda třeba jde v budoucnu propojit s parkovací kamerou..

Díky za případnou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamera zavisi od cisla radia, najdes v menu. Predpokladam ze sa bavime o Swing+, mala pravdepodobnost ze pojde kamera. 

Mobil vies prepojit na FL modeloch iba cez USB, Spotify by malo bezat cez Android Auto/AppleCar Play, ale neuvadzas ci to mas. AUX sa uz nedava. Cize najlepsia volba ak chces BT aj kameru je vymenit radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...