Přejít na obsah

Spoilery a lišty z Monte Carlo - montáž


Crolax

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

6V0 071 606 je lišta ze Sport Paketu kdy střední část je černá a kraje mají být lakované barvou vozu (tak jak u toho bílého auta co tam mají fotku). Navíc i v popisu je tam napsáno "dodáván v přípravě pro lakování" takže by to stálo minimálně za dotaz.

 

EDIT:

image.thumb.png.a714d05ab61fc2a304146d8f585c58e6.png

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tvarově by to mělo odpovídat, ono těch paketů moc nejezdí (ať už je to tento Sport, nebo Red&Gray). MC by mělo mít ty díly v Black Magic (ať kdyžtak někdo potvrdí), takže pokud koupíš ten Sport Paket pro Black Magic, mělo by to být vzhledově stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Vás,

prosím chtěl jsem se zeptat ohledně montáže plastového packetu monte carlo. Vlastním trojkovou fabii style před FL a chtěl bych z ní "udělat" monte carlo. Ptal jsem se v autorizovaném servise v Ostravě ohledně montáže, pán se kterým jsem to řešil moc nevěděl a tvrdil mi, že k té montáži jsou třeba i nárazníky aby bylo možné lízátko, difuzor a boční prahové nástavce namontovat. Nemyslím si, že by se vyráběla jiná kastle pro MC a pro klasické fabie, vlastně i z tohoto vlákna jsem pochopil, že si lidi dodatečnou montáž dělají.

Čili má otázka zní, lze to namontovat na i na klasickou trojkovou fábii nebo je opravdu třeba i speciálních nárazníku?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...