Přejít na obsah

Usb/sd menic a Symphony


Doporučené příspěvky

Zdravim Skodovaky, mam dotaz. Koupil jsem na bazaru usb/sd menic firmy zemex s oznacenim Zemex V2,urceny teda k vozu Smart, ale ma stejny mini iso konektor jak do skody. Adapter normalne zapojim do radia origo Skoda Symphony na CD (ovladani hlasitosti kolecko uprostřed) v diagnostice radio nakodovano mam pocit na 0403,at to komunikuje jako s cd menicem. V pameti zavad mi to hlasi,ze není komunikace s cd menicem. Při prpnuti na cd menic mi to vyhodi jen NO CD disk.

 

Muze byt problém,ze je urceny pro Smarta? Mel by někdo napad? Rady? Diky Honza.

post-90904-0-30424300-1448115100_thumb.j

post-90904-0-26853200-1448115103_thumb.j

post-90904-0-27524600-1448115106_thumb.j

post-90904-0-19773800-1448115109_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dobrý den,měl bych dotaz.Sice se nejedná o škoda symphony ( to mám také ) ale jedná se o originální navigaci MFD typ A. Koupil jsem ji od pána,měl jsem ji v golfu a líbil se mi zvukový výstup,ale zpět k věci. Koupil jsem ji od pána a dostal k ní i Yatour místo Cd changeru,což mně hodně potěšilo,protože nebudu muset transmitter používat.Nadšení ale netrvalo dlouho,všechno jsem zapojil tak jak má být a hledal jsem na internetu,jak na ten yatour nahrát písničky a stačí prý udělat složku CD01-CD06 kdy do každé složky se vejde asi 99písniček.Pár písniček jsem mahodil na CD01 složky,dal do yatour a nic,píše to všude NO CD krom pozice CD 5,tam to skáče mezi skladbou 16 a 99,každá jde několik vteřin bez zvuku a jiné CD nejde zvolit,protože to píše že není CD vloženo. Pak jsem zkusil jak jsem dal do složky CD01 pár písniček,tak je přejmenovat na 001,002,003 a tak dále...dám do Yatour a stále nic,stále to samé. Používal jsem na USB 3.0 32gb a tak i na USB 2.0 8gb a bez výsledku.Ze zadu Yatour svítí červená ledka,vypnu rádio,ledka zhasne....Můžete mi prosím poradit kde je chyba ? Popisuju špatně složky a dávám špatně písničky ? Musí se yatour pomocí diagnostiky spojit nebo se spojí sám ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam neco podobneho, ale takovou tu obyc zlutou krabicku z ciny a symphony cd. Me to obcas dela, ze to taky nevidi slozky. Vypnu a zapnu radio, a pak to jede. Podle me taky zalezi na typu karty/usb flesky, a v jakem systemu jsou naformatovany. Fat nebo Fat32, a taky velikosti. S 16gb uz jsem mel problem. Mam tam 4gb a zatim to jede. Ale mohlo by to fungovat lip no. A je taky treba pres diagnostiku nakodovat radio, ze mas cd menic. Bez toho ho radio neuvidi. Musis zkouset. Jeste me napada, zda mp3 nemaji nejake blokovani. V pc na ni klikni pravym a dej vlastnosti, pokud je tam blokovani, dej odblokovat a pak to zkus v radiu. Vic me nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...