Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneumatikach - TPM


Wrabcak

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Martab napsal:

@Caster Ono to má vždy dvě strany jako každá mince, upřímně mám raději tento nepřímý systém, protože nemusím řešit další senzory k zimní sadě (kdyby stál jeden senzor pár stovek, neřeknu, ale).

 


Myslím si, že kdo má na nové auto, nemá problém si koupit další sadu snímačů na zimní pneu, jako mám já.

Editováno: , autor: Caster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Dodi 15 napsal:

Tento system neumí urcit konkrétní kolo, jen upozornit na problém a po odstranění a znovu setnuti je pripraven na detekovani budoucího dalšiho problému, popr.se hlasi po urcite době k opětovnemu setnuti. Také se pripomene v případe přezutí letni/zimní a naopak. Snad to je srozumitelný. :-)

Tak to se omlouvám za dezinformaci, ale myslel jsem ze to tak mám, mám MR15 a vždy pouze upozorní na kontrolu pneu všeobecne ne konkrétně. Není to do určitého MR a od MR jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dodi 15 Měl by to umět minimálně od MR16.

 

@Caster Pokud ti tak ten systém chybí, nech si jej doinstalovat, pokud vím, dá se to na FII i minulé Polo, takže do Rapida to nejspíš taky nebude problém. Upřímě měl jsem i přímý systém a ono nejde jen o samotné senzory (ikdyž počáteční investice je kolem 6tis, dnes možná o něco méně), ale ten systém co jsem měl já se musel párovat s autem při každé výměně (jednak jiná poloha kol, jiný rozměr, jiná sada) a další. Navíc funkčnost nebyla o mnoho větší než u toho nepřímého co mám teď a senzory mi tehdá vydrželi asi 5let a potom začali odcházet a byla třeba výměna (to že odchází elektronika na francouzovi asi není nic divného). Ale možná je to jen úhlem pohledu, já tento systém co používá koncern beru jen jako chytré využití již dostupných senzorů v autě tak, aby to uživateli přinášelo benefity, ale nezvyšovalo cenu produktu. Pokud ti to chybí, sedni si do svého Mondea a dívej se na tlaky v pneu, opravdu nechci být hnusný, ale tady řešíme Rapida, auto za 300-400tis nové a 99% uživatelů nepovažuje za zápor, že může ušetřit na nesmyslném systému... Takže nevidím důvod proč toto řešit zrovna zde a zaplevelovat tím téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martab napsal:


 

@Caster Opravdu nechci být hnusný, ale tady řešíme Rapida, auto za 300-400tis nové a 99% uživatelů nepovažuje za zápor, že může ušetřit na nesmyslném systému... Takže nevidím důvod proč toto řešit zrovna zde a zaplevelovat tím téma.


Pouze jsem vyjádřil svůj názor, že mají senzory tlaku v pneu svůj význam. Jde mj. o snížení spotřeby, bezpečnou a pohodlnou jízdu a rychlé odhalení případné závady pneu. Překvapuje mě, že to považuje "Mistr Fóra" za "nesmyslný systém". Je možné, že dá třeba radši přednost většímu chromovanému výfuku za 5 000,- Kč ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky to umíš vytrhnout z kontextu... Každý máme očividně jiný názor (ikdyž stran nesmyslnosti chromového výfuku se shodneme). Já netvrdím že přímý systém nemá přínos, jen jeho přínos proti nepřímému systému není z mého pohledu tak výrazný (jak jsem psal, měl/mám jsem oba systémy a oba dokáží detekovat pokles tlaku o cca 0.4baru) a raději než za něj si připlatím za FA, BSD (bohužel u Fábie nešlo) a pokud jde o komfort tak třeba automatickou klimatizaci, tempomat a podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Caster napsal:


Pouze jsem vyjádřil svůj názor, že mají senzory tlaku v pneu svůj význam. Jde mj. o snížení spotřeby, bezpečnou a pohodlnou jízdu a rychlé odhalení případné závady pneu. Překvapuje mě, že to považuje "Mistr Fóra" za "nesmyslný systém". Je možné, že dá třeba radši přednost většímu chromovanému výfuku za 5 000,- Kč ...

Ale ono to obvykle není jen o další (poměrně drahé) sadě ventilků - například je v nich baterie, které má nějakou omezenou životnost, ale hlavně také o tom, že si sám nevyměníš sadu kol (letní/zimní) bez toho, abys nemusel pomocí diagnostického nástroje autu sdělit, že je tam jiná sada ventilků. O spolehlivosti těchto systémů nemluvě, sám jsem oboje zažil u Oplu a nikdy bych to na svém autě nechtěl. Pokud bude možnost výběru systému, proč ne, ale vnucovat to všem už není rozhodně správné - a to platí obecně. Ono to pak totiž dost zavání takovým aktuálním bruselskobolševickodobroserským myšlením ve stylu - my nejlíp víme, co ta lůza potřebuje a tak to prostě bude mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me treba,kdyz uz nás EU nutí k takovým systémům,tak to ma ukazovat poradně ne jen ze se něco děje.

u mého druhého auta to funguje jinak.

Proste auto ukazuje přesně tlak kdyz je něco špatně označí kolo. A kola se při prezouvani nactou sama 

jsou uloženy dvě sady. Ceny novych ventilku jsou při cenách aut zanedbatelné.Baterky v nich drží 10 let.

Tohle skoda neumí,ale máme zelenou skrabku s merkou dezenu.

Nov

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Koupil jsem manželce Rapid Spaceback 1,2 TSi 63 Kw s nájezdem 98tis. km. Poslední cca rok stálo v bazaru. 

 

Při koupi a kontrolním svezení svítila kontrolka tlaku v pneumatikách. Prodejce říkal, že dofukoval pneu a že to nestihl vyresetovat. Provedli jsme reset, kontrolka zhasla a já jel s autem domů. 

 

Bohužel už během jízdy domů 550km se to opakovalo. Zkontroloval jsem tlak v pneu, vše ok. Provedl reset. Doma se to ozve cca co druhý třetí den. Měnil jsem na zimní kola (plecháče s novými pneu) a stejný stav. Po resetu se to časem zase rozsvítí. 

 

Hledal jsem tady a dočetl jsem se, že by to mohlo být v nějakých zanesených kroužcích na ložiskách kol, snímač otáček na kole... 

 

Setkali jste se s tím někdo? Měli byste pro mě řešení? 

 

Děkuji předem za váš čas a cenné rady. M. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkusil nafoukal na minimální tlaky pro min. zatížení auta a zresetoval. V reálu foukám na ECO tlaky odpovídající střednímu zatížení auta a mám klid. Žiju v přesvědčení, že auto má uložené ty původní nižší tlaky a já jezdím na vyšších tlacích. Kdyby se to ozvalo, muselo by na nějakém kole být už opravdu výraznější pokles tlaku 🤔.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...