Jump to content

Při nastartování ( Fabia I )problikávání abs,pásů rozsvícení serva a poté ztuhnutí volantu, pouze při teplotách pod nulou


Jarda1990

Recommended Posts

Dobrý den

Jsem majitelem Škoda Fabia 1.4 16V 74kw comfort r.v 2000

Mám problém při startování pouze když mrze jak je teplota nad nulou bez problému, ráno přijdu k vozu nastartuji, rozsvítí se po chvili abs, servo a ztuhne volant nastartuji vse v poradku, zakroutím volantem problikávají pásy atd ... Ujedu cca dva kilometry, chcipnu nastartuji můžu točit volantem jak chci a vše v pořádku :-)  Všiml jsem si, že třeba když zastavím a chci dovřít okénko tak je vidět na světlech jak slabne intenzita , nebo kdyz nastartuji za tepla tak na stěračích je znát že nemají správnou rychlost prošlápnu plyn a vše běží jak má,  zapnu světla a klíčky vše svítí začnu startovat, budíky problikávájí , jednou se mě stalo že to bylo že mě to už nechtělo skoro zatočit motorem jak při vybité baterii, vypnul zapnul jsem klíček a nastartoval bez problému.

 

Problém na videu

 

Předem děkuji za vaše rady, Jarda

https://www.youtube.com/watch?v=pIQlwVepvDk&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za vaší radu,opravduak v tom zřejmě bude problém. Dnes jsem nastartoval bez problému, jedna točka a auto chytlo, rozsvítilo se servo, tak jsem to chcipnul a nenatocil baterka uplne vybitá, měřil jsem ji s mechanikem byla dobra, tak jsem to dnes nastartoval pres jinou a dovezl mechanikoj, uvidime co vymyslí, servisuje škodovky tak říkal, že buď vadné servo  odebírá proud,baterie,nebo nějaká kostra . . . tak snad budu mít klid :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...