Přejít na obsah

pištivej pazvuk


patriotOI

Doporučené příspěvky

zdravim, mám zhruba měsíc problé že zejména za jízdy při akceleraci se odněkud ze předu ozývá pískání budto jako ložisko nebo klidně i mechanický ton kmitání něčeho o něco. zslechl jsem to na neutál při protúrování ale hlavně za jízdy, zajímavé je že od půl plynu víc k podlaze to začne a končí při vytočení rychlosti nad 3500 ot. Zkoušel jsem rozebrat karbec pohejbat s klapkama a tak, spojkou to taky nebude, homokynetáky to snad taky nejsou. prošel jsem taky okolí motoru zda tam něco nevadí o mechanické části silentbloky motoru a tak sem zoufalej a víc volume na rádiu můj problem řeší jen dočasně vždy ho stlumim a zvuk je tam furt :kol-32: Vím že je to dost všeobecnej popis ale třeba někdo zažil to samé a můžete mi nahodit nákej dobrej nápad na opravu SORRY ZA GRAMATIKU

Editováno: , autor: patriotOI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...