Přejít na obsah

Výměna zadního světla s ledkou


lukyboy

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Pokud je konektor jiný, pasuje tam miska se žárovkami, nebo je to světlo celkové jiné oproti před FL ledce? Předpokládám, ze zevnějšek je obou lamp totožný rozměrově i tvarově.

 

 

EDIT: Taky mi mohlo dojít, že miska musí být jiná už kvůli mlhovině, která je v TOP lampě taky ledková. :D No nic, musím nějak vymyslet přechodku.

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Dodatek textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj, jsem tu nový tak doufám, že jsem vlákno zařadil správně :)

Mám O3 ,Combi, Facelift.

 

Nějaký šikula mi rozbil zadní světlo. Viz fotky v příloze.

Otázka zní, když objednám toto světlo tak jestli ho zvládnu vyměnit kus za kus a co to obnáší.

Jde mi o to jak pak do toho nového světla propojit ty ledky a žárovky. Nebo v tom novém světle už je připravená přípojka, kterou jen zacvaknu a nějak tam připojím ty žárovky ?

Díky všem za rady , snad jsem to napsal srozumitelně :) 

20221208_075853.jpg

20221208_075857.jpg

20221208_075905.jpg

20221208_075948.jpg

20221208_083917.jpg

received_881724096173966.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HlouchyJR ajo už to vidím, přes mobil jsem nečetl ten text na světle. Moje chyba. Já koukl jen na fotku jak jsou ty patice a má to stejně jako moje O před FL bez ledek. Otec má klasickou ovci po FL a tam ty patice takhle vidět nemá, musí rozšroubovat kryt, tak mě to zmátlo, nečekal jsem, že kombi to má jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, jarkac95 napsal:

Ano přesně tak mám FL. I s tím stříbrným proužkem. Ledky, pokud vím, jsou jen obrysky a asi brzdové. Zbytek jsou klasické žárovky :) 

Jelikož jsi tady nový, doporučuji ti stáhnout si dílenskou příručku pro tvoji Octavii.

Určitě se ti to vyplatí, jsou v ní postupy pro demontáž a montáž celého auta, výborný

pomocník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...