Přejít na obsah

Rádio


Doporučené příspěvky

Michale souhlasím s tebou, ale na ///Alpine se musí s větším měšcem.

Ta DEH-4700 je už pasé.Teď jsou v této ceně DEH-30MP (4790,-) nebo DEH-P4800MP (5590,-)U toho prvního je pro někoho design neslučitelný s palubovkou a druhý je pro někoho již moc financí.

Já mám tento, ale...........16990,-

post-22-1158858891.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,chtel bych se zeptat jake radio by jste mi doporucil clarion dxz468rpm nebo jvc kd-g721 nebo mam moznost koupit pouzite alpine cda 9831r ale o tomhle radiu jsem na netu skoro nic nenasel,aspone ne v cechach.Mam moznost ho vzit za 7000t Predem diky za odpoved.

Editováno: , autor: Mara_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče ceny ///9831 tak si pozorně pročti můj předešlý příspěvek.Pokud chceš srovnávat Alpine s těma dvěma tak nemají šanci už jen proto, že jsou v jiné cenové kategorii.

Jen pár informací, 4V výstupy RCA, regulovatelný výstup pro woofer, nastavení zpoždění signálu, možnost nastavení sklonu panelu ve třech úrovních a mnoho dalších funkcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale souhlasím s tebou, ale na ///Alpine se musí s větším měšcem.

Ta DEH-4700 je už pasé.Teď jsou v této ceně DEH-30MP (4790,-) nebo DEH-P4800MP (5590,-)U toho prvního je pro někoho design neslučitelný s palubovkou a druhý je pro někoho již moc financí.

Já mám tento, ale...........16990,-

Jj ta alpinka je uplne nekde jinde nez ty dva kousky. Ja mam CDA-9833R a max spokojenost !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...