Přejít na obsah

Škoda Fabia III - Co vás na ní naštvalo? BEZ CENZURY!!! :)


vorlajz

Doporučené příspěvky

sk0d@ : no asi chápu ale nechápu proč bych si musel pořizovat přesně ty rukavice od honeywellu na výměnu žárovky (ok i na jiné práce kolem auta) který doporučuješ.

Já podobný kupuju v hornbachu na jakoukoliv práci doma a uznávám, jsou super i na výměnu žárovek :D a nemusím si půjčovat honeywell rukavice

 

Radius: takže budu čekat u silnice dokud nepřijede pohotovostní auto vyměnit mě žárovku? 

 

Mě teda nevadí že jsou zadní světla vyndavací, alespoň je lepší přístup k žárovce. U předních světel ala Octavia2 bych to taky uvítal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nemusiiis. Dal som tip. Ak dam tip na pneu, znamena to ze si ich mas uetakt kupit? Ved trosku selskeho rozumu.

 

"Rozhodně Ti nebudou stačit obyčejné rukavice, které koupíš za 150 korun v jakémkoli obchodě"

 

http://www.miditech.sk/rukavice-oil-grip.html

 

stoja 75korun ;)

 

Zas vyzeras ako hlupak :) je ti to treba?

 

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ty svetla jsou chycene, ale pokud jsou na sroubku a Skodovka neda sroubovak do vybavy, tak se domnivam ze 99% lidi si to světlo na ceste nevymeni, pac nikdo nezkouma dopredu jak se to dela a tak si sroubovak nepribali. A pokud clovek nema ten spravny grif v ruce (treba na predni svetlomety), tak stejne prt po tme pri -20ti vymeni. Ja jsem asi svetla vyjimka, vzdy ihned koukam co tam je za jarovky (v manualu, nic nevyndavam) a jak se menej + mam jak gumove rukavice, tak hadry, lopatku, sroubovaky, hrebik, lampicku, nahradni cepicky atd v kufru. Vozil jsem i kompresor, ale nikdy jsem nic z toho nepotreboval. Asi neco vyndam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to fakt chyceny torxem a Skodovka k autu sroubovak nepribali (ze torx asi bezne kazdy nema, ja osobne mam plochy a krizak, s tim ze zadni svetla drzi prave na krizovem sroubu a z fabriky jiz tam sroubovaky byly; nicmene v druhem aute nebyly a tak jsem je dodal), tak fakt mate smulu. A pokud bude policista trvat na svem (coz leva strana je povinná), tak hold zbyva asistencka.
Nechci delat chytreho, ale pri -20 a po tme bych asi taky tezko v gumove rukavici neco kroutil u motoru, tam je tak malo mista, ze se tam sotva vejde hola ruka do dirky na zarovku. A po 5 min (asi i driv), clovek prijde o cit a silu a uz by ji stejne ani neodpojil :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákon neříká, že musíš auto nutně obejít a fyzicky zkontrolovat každou žárovku. U nás v něm máme, že "řidič je povinen užít vozidlo, které splňuje technické podmínky stanovené zvláštním právním předpisem." Když má auto kontrolu tlaku v pneu, kontrolu žárovek, čidla množství provozních kapalin a od poslední jízdy ti ho nikdo nenabořil, tak není důvod, abys okolo něj lezl jak mlsný kocour. Všechno ostatní můžeš přece zkontrolovat z místa řidiče. ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nesmutněte, v roomovi si vzadu taky bez torxu nevyměníte ani žárovku a k těm policajtům.... Tak 2-3 roky zpět mě zastavili policajti jen proto, aby mi řekli, že mi nesvítí u Fábie přední tlumené. A když jsem jim řekl, že to jdu hned vyměnit, tak mávli rukou, že prý až doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

torx v dvoch veľkostiach som mal v aute pri kúpe. ale napr. kľúč na kolesá som dokupoval a zdvihák nemám doteraz (mám iba opravnú sadu). žiarovky si vymeniť viem, a aj keď už mám niekde LED náhradu, originály vozím v kufri. už len riešim vhodnú krabičku na predné H7 nech ich nezničím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě mohlo abych se sral s opravnou sadou :wacko:

Sem volal do servisu že jsem píchnul a potřebuju to kolo hned přivést, tak sem slyšel do telefonu jakej sem otrava a že mám raději nejezdit když hned píchnu, no nic přijel jsem tam vytáhl z kufru píchlý kolo a on "jo ty máš rezervu, tak to jsi měl říc nevíš ani jaká otrava to je opravit gumu celou zaprasenou a navíc bys dojel tak za půl hodiny protože ten kompresor co k tomu dodávají stojí za hovno" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...