Přejít na obsah

Škoda Fabia III - Co vás na ní naštvalo? BEZ CENZURY!!! :)


vorlajz

Doporučené příspěvky

já jsem tu na fóru už 8 let... já se Pawouka ani nikoho jiného nebojím.... nemám důvod se bát... nikomu jsem nic neudělal a sám Pawouk ví, že nemá důvod mě dát nějaký BAN apod., protože by se za mě lidi postavili a on by to neustál... ;)

 

jsem tady, já nevím, měsíc? přišel jsem tu když to začalo vypadat že místo ojetého pořídím nové, měl jsem zájem přečíst nějaké zkušenosti, problémy atd... postů mám tak do 20ti (a snad ne tak moc offtop)... tzn, nikoho tu neznám, nevím jaký kdo je... ale není to moje prvé forum, a bohužel musím napsat, že na každém co jsem byl, se našel někdo kdo měl nutkání psát něco ve smyslu "jsem tu dlouho, já ban dostat nemohu, za mě se ostatní postaví"... ne, není to pravda, od toho jsou moderátoři, aby nějak moderovali diskusi, aby nebyla "out of playground"... tzn oni mají tak nějak z povahy věci větší nástroje k tomu "usměrňování"... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem tady, já nevím, měsíc?

...

není to moje prvé forum,

...

od toho jsou moderátoři, aby nějak moderovali diskusi, aby nebyla "out of playground"... tzn oni mají tak nějak z povahy věci větší nástroje k tomu "usměrňování"... 

Ano, mají nástroje - ale NEMĚLI BY SVOJE PRAVOMOCI ZNEUŽÍVAT, určitě minimálně nepoužívat bezhlavě. A nezaškodilo by, kdyby mody při jejich práci OBČAS někdo zkontroloval, nebo aby aspoň četl případný stížnosti ostatních uživatelů na ně v příslušným vlákně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mají nástroje - ale NEMĚLI BY SVOJE PRAVOMOCI ZNEUŽÍVAT, určitě minimálně nepoužívat bezhlavě. A nezaškodilo by, kdyby mody při jejich práci OBČAS někdo zkontroloval, nebo aby aspoň četl případný stížnosti ostatních uživatelů na ně v příslušným vlákně ...

 

já pawouka zas tak neznám, jsem tu chvílu... nvm čí je forum, bo jak to tenkrát bylo když z něj udělali moda, ale asi to nebylo jen tak pro nic za nic pro jeho hezký modrý oči... třeba názor změním, co já vím/nevím... v tuhle chvílu je to pro mě tak, že je to mod, takže má a vždycky bude mít o něco víc palebné síly než já jak user... výmluvu ""jsem tu dlouho, já ban dostat nemohu, za mě se ostatní postaví a takhle ho "porazím"" prostě neberu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čakal som, že toto bude vlákno o tom, čo ľudom vadí na F3. Namiesto toho sú tu 3 strany hovien. Síce to je v hospode, ale naďalej to je kopa sračiek. A aj keď v hospoda toho znesie viac, naďalej si myslím, že sračky ku stolu nepatria. Ja osobne navrhujem celé toto vlákno zmazať, alebo premenovať tak, aby vystihovala obsah ktorý tu je, tj. niečo v zmysle "Nespláchnuta toaleta v hospode".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cos čekal, že tady bude, když je to v hospodě? Tady nic jiného ani nemůže být a těžko budeš v nějakém hospodském tématu hledat nějaké kloudné informace. Proto tady hospoda je, aby tento balast nestrašil v běžných technických sekcích. Jenomže to někteří nechtějí anebo neumějí pochopit. Oficiální téma o tom, co lidem vadí na FIII, je přece stále funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu, úplně na hovno... a štve mě to, že se sem ten Pawouk zase nacpal... nevím, o co mu jde...?! 

 

pojďme se bavit o té Fabii... ;)

 

Ku*va máte být rádi,že to tady někdo usměrňuje a dělá v tom pořádek  :kol-34: Prostě za dobrotu na žebrotu,nemůžu si pomoct  :kol-32:

 

Ale souhlasím s tvojí druhou větou,z5 k Fábii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cos čekal, že tady bude, když je to v hospodě? Tady nic jiného ani nemůže být a těžko budeš v nějakém hospodském tématu hledat nějaké kloudné informace. Proto tady hospoda je, aby tento balast nestrašil v běžných technických sekcích. Jenomže to někteří nechtějí anebo neumějí pochopit. Oficiální téma o tom, co lidem vadí na FIII, je přece stále funkční.

 

Pawouku, proč nejdeš prostě do prdele? :D díky ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čakal som, že toto bude vlákno o tom, čo ľudom vadí na F3. Namiesto toho sú tu 3 strany hovien. Síce to je v hospode, ale naďalej to je kopa sračiek. A aj keď v hospoda toho znesie viac, naďalej si myslím, že sračky ku stolu nepatria. Ja osobne navrhujem celé toto vlákno zmazať, alebo premenovať tak, aby vystihovala obsah ktorý tu je, tj. niečo v zmysle "Nespláchnuta toaleta v hospode".

 

já jsem chtěl, aby to tu bylo o F III... ale když se tu do toho furt motá ten moderátor, tak bohužel... 

 

a E1 neber to osobně, ale tvůj celý příspěvek je taky naprosto o hovně :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

O nové Fabii relativně uvažuji. Docela mě láká ona Monte Carlo edice, protože jako jediná má profilovaný interiér do červena, ovšem co mě štve je fakt, že ta červená vevnitř opravdu až nepěkně křičí. Kéž by to udělali decentně červené... myslím, že je to až moc přehnané...

 

308D2DB56AEF50840599BFEAE7169A83_2015121

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý slavný MC je k hovnu, nejenom ty červený sedačky ... Kdyby to aspoň bylo "nabušený" auto = výkonnej motor, sportovnější podvozek, jinak než v sérii ospojlerovaná kastle, xenony, LEDkový skupinovky atd = aby to opravdu za ten název i příplatek stálo, pak bych tomu to pojmenování byl ochotnej přiznat - ale když jsem v MC "dýzajnu" viděl ve fabrice na DOD fábulu II s motorem HTP 44kW, na 5-loukoťovejch hlínách skrz který vzadu "pableskovaly" červený brzdový bubínky jak "škatulky vod grému na boty", málem jsem tam vyklopil oběd ... To je to samý, jako by si na "patnáctku" Avii ve furgonu někdo namaloval "závodní pruhy" a nalepil nápisy "DAKAR" - taky bude leda k posměchu. Tohle prostě "pablik relejšn" hoši a děvčata z Bolehlavi neukočírovali ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono jestli to neni reakce na Mini Cooper v tech malych autech. Sice jsem v tom nesedel ani se o to nejak nezajimal, ale tam to asi taky bude spis o skorapce nez o nejakych vykonech pod kapotou. Co jsem videl v Italii, kde je jich po ulicich celkem dost hned po Fiatech 500 a Giuliettach, tak se z toho da vytvorit asi milion ruznych kombinaci. Skodovka prodava i do Anglie, tak mozna proto MC a CC jako jisty druh customizace...

A co si budeme povidat - vzdyt vetsina tuningu je jen na oko a aby se to proboha neuspinilo. Navic na nasich normalnich okreskach nadupane auto je spis o strach, protoze ne vzdy za volantem sedi opravdu zkuseny "pretekar"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě, že je to forma individualizace... každý si vybere to, co se mu líbí... ;)

dá se Monte Carlo s 81 kW?

dnes jsem viděl červenýho Rapida Monte Carlo...

dá se s 66/81kw, proč by nedalo?

 

MC o kterých vím že jsou objednané a tu na fóru

http://forum.skodahome.cz/topic/134365-fabia-combi-mc-81kw/

http://forum.skodahome.cz/topic/134191-%C5%A1koda-fabia-iii-combi-monte-carlo-12-tsi-81kw-moon-white/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...