Přejít na obsah

Škoda Fabia III - Co vás na ní naštvalo? BEZ CENZURY!!! :)


vorlajz

Doporučené příspěvky

Rozumný? A co to jako má být, když vy nejste ani omylem rozumní? Proč tady musíme stále dokola řešit ty stejné věci u stejných lidí? Vy si to totiž ani neuvědomujete, oháníte se tady totalitou a sami se tak ovšem ve skutečnosti chováte sobecky vůči jiným uživatelům a hledíte jen na své údajné právo diskutovat. Jenže toto forum není Facebook nebo nějaké jiná volná žvanírna, je moderované a má svá pravidla, která toto omezují. Fantasmagorie Ekkara a jiných blouznivců, kteří to dokonce srovnávají s totáčem, jsou tedy úplně mimo. Ten binec si tady děláte sami, ne moderátoři. Ti se to tady snaží zachovat, pro zbývající a úpící většinu členů fora, která má zájem o relevantní informace a ne o kecy mimo téma, přičemž několik málo jednotlivců to skoro úspěšně sabotuje a ve své samolibosti se ještě cítí být ukřivděni, když jim toto někdo vyčte. O nic jiného tady nejde, přičemž ty sám máš tunu másla na hlavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, já se chci bavit a ne se bát... klidně si maž, vyhrožuj, trestej... je mi to jedno... je tu spousta fajn lidí, se kterými si napíšu... ty mezi ně nepatříš... a vůbec, běž si honit ego do jiných vláken, tady je to o Fabii III a co nám na ní vadí a ty tady zatím jenom spamuješ a píšeš off-topic...  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vám zde do toho vnášet svoje moudra, ale já tady tu přehlednost oceňuju. Kdekoli jinde mají vlákna i několik desítek stran, na nichž se vůbec neřeší původní zadání a nejde tam nic najít. Asi je lidskou potřebou pokecat o všem možným, ale pak z toho vznikne nepřehledný mišmaš (myšmaš? nevím :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele... úplně v pohodě... já to vnímám tak, že u každé diskuze se tak nějak můžeš trochu dostat jinam... ale nemyslím si, že bychom dělali vyloženě nějaký nepořádek... někteří moderátoři si to ale myslí a chtějí se tak trochu "ukázat" ... no, to je jejich věc... 

 

mě baví se bavit o čemkoliv... ;) takže můžeme diskutovat a každý názor beru... byť se mi vždycky nemusí líbit... :)

 

 

Ekkare... já jsem tu na fóru už 8 let... já se Pawouka ani nikoho jiného nebojím.... nemám důvod se bát... nikomu jsem nic neudělal a sám Pawouk ví, že nemá důvod mě dát nějaký BAN apod., protože by se za mě lidi postavili a on by to neustál... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, Pawouk se nacpal, najednou ti tedy vadí, že se tady vede debata o něčem jiném, než bylo původně zamýšleno. Ale že sám se chováš úplně stejně (a nejen ty) v jiných tématech, je OK? Podle vaší pomýlené teorie je to ovšem naprosto v pořádku - jsme přece na diskusním foru, tak se diskutuje, ne? A je jedno kde a o čem, tak nějak nějak to přece vyplynulo z debaty, že se to posunulo z FIII až k tomuto? Stále nechápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...