Přejít na obsah

Jak nakonfigurovat nesmysl? FIII Combi Style


Ajfl

Doporučené příspěvky

tak srovnávat opěrku ze Sharanu s tou v Rapidu, když obojí jsou auta úplně někde jinde  :kol-28: ... je nutno vzít v potaz že fabia je entry level u škody (citigo odmítám). leon je u seatu o něco výš... kdybys nebyl vázaný financováním, klidně bys mohl zabrousit k peugeotu, opelu, zažil jsem že když se na ně tlačilo, ceník se stával jen hodně hrubě orientačním, a to nejen pro PO... 

 

tak jestli máš už skorodefinitivně rozhodnuto, asi nemá moc smysl v tomhle tématu pokračovat a tak pak dej v pondělí vedět jak jsi dopadl s nabídkami na jednotlivé kousky, a s čím jsi nakonec dojel domů  :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď už budu asi těžce offtopic (pawouk už se na mě chystá  :kol-21: ), ale jeden červený leon fr s winter paketem za 399 stojí u šmuclera  :kol-28: ... nějaká winter sport collection...

 

 

Neboj, nechystá, taky už jste nějakou dobu v hospodě. Což jste si možná v zápalu diskuse ani nevšimli. ;) A tudíž není co vytýkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena se mi zdála podezřelá, ale mají to takhle u víc kusů s podmínkou financování Škofin (je to podle mě těch -30tis. sleva zahrnutých). Jinak jsem vybral tyhle tři mazlíky a zítra tam jedu:

 

http://www.autojarov.cz/nove-skladove-vozy-a-moto/muj-vyber/?reference=2405775%7C2405778%7C2405844%7C2405780

 

Ten poslední je co kdyby náhodou udělali zajímavou cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to takhle :-)

 

post-83317-0-44449700-1450955294_thumb.j

 

Seat Leon FR, z výbavy mi chybí tuším jen střešní okno a NAVI.

--

 

413.000.-

Seat u některých prodejců svá auta dotuje - tuhle konfiguraci jsem dostal v rámci nabídek za 450-470tis.

 

Mám to přehodit ještě do nějakých dalších vláken, kde někdo zvažuje F3, co myslíte?

 

Jinak Veselé Vánoce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě ceníkového základu je v tom:

 

18" kola z lehkých slitin, 
Akční paket Technology FR:

přední LED sv, 
Media System Plus, 
Paket Convenience, 
Paket Schránky, 
Paket " Winter" / vyhřívané ostřikovače , 
Parkovací senzory vpředu a vzadu, 
Přední LED světlomety,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono jak to nemá logo škody, tak to tady v téhle krajině tolik lidí neuznává. Pak pár lidí svezeš v leonu a začínají měnit názor.

 

Jinak si vybral pěkně.

 

A příplatky výbav které si řešil ufabie 3, tak to je hold u každého vyrobce. ono pokud u Cupry nebo u leona FR tam začneš přihazovat vybavu, tak to sou najednou hrozný částky. :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice u FR či u cupry je výbava dostačující, ale někdo si tam může naházet panoramu, tažné, navigaci, soundsystem, performance paket, asistenty atd atd a hned to je cenově někde jinde. takže mě tady nepiš, že tam nejde nic přidat ze zvláštní výbavy..

 

viz třeba: http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_cz/CFG/SEAT!cs!!!S!!!/mcc3-detail.htm?MODELL=5F15XX13&F=I3I3&P=CP&M=P22@PA8@PAB@PCI@PDC@PDS@PFZ@PG8@PJF@PK2@PNC@PND@PRT@PSP@PSS@PTC@PW5@PXX@WAC@WDE@WL3@WN3@WRZ@YW6&AKT=&APP=MOBILE#home

 

jj jak dáš u FAbie 3 mega doplnku, tak už to ceníkově leze přes 400 000kč uplně lehce....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě ceníkového základu je v tom:

18" kola z lehkých slitin,

Akční paket Technology FR:

přední LED sv,

Media System Plus,

Paket Convenience,

Paket Schránky,

Paket " Winter" / vyhřívané ostřikovače ,

Parkovací senzory vpředu a vzadu,

Přední LED světlomety,

A jak to dopadlo s cenou? Protiúčet? Úvěr s nulou nebo úročením? Jaká byla cena za hotovost, jenom těch 413? Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta7: Pokud tam máš packet Technology FR, tak už opravdu kromě střechy, tažného a Navi nelze. Ještě aerodynamický paket, ale je toho opravdu minimum oproti základní verzi nebo Škodovce ;). Prostě v základu to má to, co pro mě byla nabalíčkovaná F3, to jsem tím chtěl říct (nebyl problém se skladovkou).

 

 

bojler: Rapid šel kamarádovi hotově, já jsem tohle bral na úvěr (ne pro osobní účely, ale pro podnikání). Cena za hotové byla jak jsem psal + navíc zimní komplety.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...