Přejít na obsah

Tažné zařízení


michal z

Doporučené příspěvky

Ahoj já teď koupil S III combi novou a neměla tazne, originál sklopne dodělat stojí cca 30-35 tisíc v Škoda servisu, (musi se vyměnit i některé komponenty) poptával cca u 3 servisu, nechal jsem si namontovat v Skoda servisu od SKV Náchod které je na stejném principu jako bylo originál na SII i malinko lepší bych řekl cena cca 14000 a záruka běží dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to odpovídá ceně kterou jsem dostal jako info...to SK V Náchod je pěkný a hlavně za poloviční peníze, řídící jednotka k taznemu je přesně pro Superb takže o něm auto ví a vše funguje i s vlekem,mám tam 13polovou zásuvku...Není vůbec vidět pod naraznikem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Jsem v šoku! Na webu SVC Náchod jsem vyhledal partnera pro montáž tažného, autorizovaný servis AutoTukas Autoadamek Modřany a chtěl se domluvit... Pán mi po telefonu sdělil, že na S3 jedině originál, teď že ho montovali a vyšlo to na 65.000,- protože měnili chladič, saharu atd... Já si opravdu začínám myslet, že by se mělo to hulení nějak korigovat :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 20. 5. 2017 na 10:08, duchyo napsal:

Jsem v šoku! Na webu SVC Náchod jsem vyhledal partnera pro montáž tažného, autorizovaný servis AutoTukas Autoadamek Modřany a chtěl se domluvit... Pán mi po telefonu sdělil, že na S3 jedině originál, teď že ho montovali a vyšlo to na 65.000,- protože měnili chladič, saharu atd... Já si opravdu začínám myslet, že by se mělo to hulení nějak korigovat :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Tak to jsi mluvil se mnou.

Pokud chceš záruku na agregát a el. soustavu , tak musíš origo - dle výrobce. Jinak máš smůlu. Pokud máš na Sup3 , a nemáš na banány, tak jezdi Dacií - jako já. Budeš mít jednoduché a spolehlivé auto. -))) :t

Pokud dáš neorig. tak pak nechoď s reklamací že ti něco nefunguje, nebo se ti motor přehřívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já jsem to řešil taky a nakonec se zadařilo,sice jsem neřešil chladič ani saharu,jelikož si myslím že s tím nepojedu nikdy na max a ni s tím nepotáhnu velkej karavan přes půl evropy,většinou to používám na držák na kola a občasně na standartní vozík a zatím jsem žádný problém neměl,jako že by se něco přehřívalo atd.Tažné jsem sehnal na sbazaru,včetně nějaké té jednoty a zbytek kde se dalo a pak s kamarádem jsme to namontovali a největší problém jsem měl s nakodováním,ale  nakonec se mi to povedlo na zahraničních forech vygooglit a vše funguje jak má a celé mě to nakonec vyšlo na nějakých 9000 kč.je to vše originál,tedy až na tu saharu a chladič,ten mám původní

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak já mám tažné z Náchoda, namontované přímo v autorizovaném servisu Škoda, záruka na vůz je dál....mám ho rok a vše běhá super...nevidím důvod proč by se měla měnit Sahara nebo chladič, to je dle mého názoru uplnej blábol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, simmir napsal:

Zdravím tak já mám tažné z Náchoda, namontované přímo v autorizovaném servisu Škoda, záruka na vůz je dál....mám ho rok a vše běhá super...nevidím důvod proč by se měla měnit Sahara nebo chladič, to je dle mého názoru uplnej blábol...

 

V ten okamzik na sebe Nachod přebírá záruku. Sahara.... věř mi. Je seznam částí , které se musí měnit. Dělam ve Škodovce.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc , pokud budete někdo něco elektrického reklamovat u takto el. nabitého auta , tak to budeme nejříve chtít uvést do sériového stavu. Vemte si, že je to auto plné počítačů.

Editováno: , autor: Petr4488
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr4488 :Tak tu tabulku zkus prosím najít,docela by mě zajímalo nak terých motorech to není potřeba měnit.
A pak bych měl ještě jedon dotaz,když bych tedy chtěl aby to tažné bylo jako by zlegalizované u škodovky,tak by se to muselo nějak online napojit a překodovat přes škoda servis?a pokud to tak je ,kolik to tak stoji.

Díky za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...