Přejít na obsah

Android auto + Bolero


Doporučené příspěvky

Když propojím telefon kabelem v režimu android auto, a chci telefonovat (nebo mi někdo zavolá), tak se radio nepřepne na telefon. Když není režim android auto zapnutý a poslouchám rádio, tak HF funguje dobře.

 

Navíc mám problém s importem kontaktů rádio mám propojené s mobilním telefonem Oneplus 2 a přenos kontaktů mám povolený. S jiným telefonem jsem zatím neměl čas laborovat. Ale tento telefon jsem provozoval na radiu od firmy Alpine bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Mam problemy s pripojenim Android Auto / Bolero / Huawei P7. Po prvnim pripojeni funguje vse jak ma, AA ma ulozene sparovani s autem. Jakmile znovu nastoupim do auta, pripojim telefon na Boleru, tak se za chvili objevi cerna obrazovka a pak napise zpravu, ze se nepodarilo telefon pripojit. To se pak opakuje v sekvenci do nekonecna. Bolero mam MR2017 s 8" a na netu SA neni dostupna zadna novejsi aktualizace. Telefon mam v posledni dostupne verzi FW s verzi Android 5.1.1 a aplikaci AA ver. 1.6.281030. Kdyz vyresetuju radio, vymazu parovani v telefonu v AA a udelam restart telefonu a radia, pak to zase na prvni pripojeni funguje bez problemu a jel jsem s tim treba hodinu na navigaci a vse se chovalo bezvadne. Jakmile jizdu prerusim a po nejake dobe se chci znovu pripojit, nastane stejny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nazdar zkusenejsi pred 2 tydny jsem zakoupil noveho Superba s radiem Bolero a s infotaimentem jsme se zatim nezkamaradili . Po precteni tady par diskuzi bych se chtel zeptat jak mohu z telefonu pretahnout navigaci treba Sygic do Bolera. Pisete, ze musi byt stahnuty v telefonu android auto, ale po zadani do OBCHOD PLAY v telefonu (Honor 10) tam vyjede tech android auto snad 50

1) ktery si mam stahnout?

2) musi byt telefon s Bolerem spojen kabelem pres USB aby fungovala navigace?

 

Dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2018 na 9:17, eiben napsal:

Nazdar zkusenejsi pred 2 tydny jsem zakoupil noveho Superba s radiem Bolero a s infotaimentem jsme se zatim nezkamaradili . Po precteni tady par diskuzi bych se chtel zeptat jak mohu z telefonu pretahnout navigaci treba Sygic do Bolera. Pisete, ze musi byt stahnuty v telefonu android auto, ale po zadani do OBCHOD PLAY v telefonu (Honor 10) tam vyjede tech android auto snad 50

1) ktery si mam stahnout?

2) musi byt telefon s Bolerem spojen kabelem pres USB aby fungovala navigace?

 

Dekuji za pomoc

 

Aplikace, které nefungují v daém státě, je možné stáhnout z apkmirrir.com. Verzi vždy tu podlení s nejvyšším číslem a když jich je víc, tak zkoušet, která v mobilu funguje. Pokud Ti jde konkrétně o Sygic, tak ten funguje jedině jako aplikace pro Mirrirlink v ceně cca 2500 Kč (pokud není sleva). Jinak standardní aplikaci Sygic není možné do infotainmenu "protlačit" k zobrazení.

 

Ano, telefon musí být s rádiem propojený kabelem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za dodatecnou informaci. Uz to mam zprovoznene a pres vikend vyzkousene (v Estonsku). Zatim s waze velka spokojenost radary policajti vsechno sedi. Akorat v sobotu pri ceste na chatu se mne tak 4x sam vypnul (nevim jestli soft nebo int. data), ale v nedeli pri zpatecni ceste vsechno OK a drzel se. Mirrorlink na mem telefonu nemam podporovany (Honor 10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...