Přejít na obsah

Mlžia sa mi svetlomety zvnutra


Vlad5

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Řešil jste někdo zda li se dá koupit pouze přední průhledné ochranné plexi světlometu, mám tam malou prasklinu od kamínku a zatýká mi díky ní voda do světlometu, jako zasilikonoval jsem to ale není to na dlouho. Dá se to koupit nebo jedině celý světlomet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 12. 10. 2016 at 14:05, JendaE napsal:

Ahoj.

Řešil jste někdo zda li se dá koupit pouze přední průhledné ochranné plexi světlometu, mám tam malou prasklinu od kamínku a zatýká mi díky ní voda do světlometu, jako zasilikonoval jsem to ale není to na dlouho. Dá se to koupit nebo jedině celý světlomet?


Ahoj, nedávno jsem řešil v autorizáku výměnu předního xenonu, protože do něj teklo a bohužel se dá sehnat jedině celý světlomet ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak se podělím o jednu zkušenost. Mlžil se mi levý přední světlomet. Pořád dokola jsem se někde ptal proč a samé babské rady.
Nakonec jsem postavil auto na přímé slunce (v únoru​) a oddekloval všechny gumové krytky. Nechal jsem tak celý den aby to vyschlo a potom jsem před nasazením krytky namazal vazelínou aby líp těsnily. Od té doby mám klid.

Odesláno z mého M2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Ahojte,

 

Ja mam tiez tento problem, ale u mna je to sposobene tym ze bolo auto pravdepodobne burane lebo svetlo nedrzí pevne. Mam SKODA / SUPERB II Kombi (3T5) / 2.0 TDI 16V 2015, pan v servise mi povedal ze cena vymeny kedze to nieje sposobene vyrobnou vadou ale burackou je od 500 do 800€. Na stranke som nasiel svetlo za 260. Popravde nevyznam sa do toho. Ide ozaj o original kus? Viete prosím poradit? Dost ma to stve ze sa to rosí, a aj to ze som kupil auto a len teraz si vsimol ze bolo "tuknute" :)

 

https://www.autokelly.sk/Product/VAG-3T1941016F/10965710/39849642;39850140;7;14801;148794;32019713;35277625;34921538;32885969

 

Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • michal2009 uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

@Dafaq než z kelly to objednej radši ze škoda dílů a budeš mít jistotu, že máš origo ;)

viz https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/3t1941016f-prave-predne-svetlo-oe-25275.html

Jinak máš halogeny jo? aby ses nedíval na halogenový světlomet a přitom měl xenony na autě, pak je ta cena poněkud vyšší za originál  (tak 3krát)

Editováno: , autor: Czeczo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 15. 6. 2018 na 14:17, Czeczo napsal:

@Dafaq než z kelly to objednej radši ze škoda dílů a budeš mít jistotu, že máš origo ;)

viz https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/3t1941016f-prave-predne-svetlo-oe-25275.html

Jinak máš halogeny jo? aby ses nedíval na halogenový světlomet a přitom měl xenony na autě, pak je ta cena poněkud vyšší za originál  (tak 3krát)

 

Ahoj,

 

Dakujem za odpoved a nie nie, su to xenony. To som si dilino nevsimol ze ta cena je za halogeny, cize ta cena je aj tak okolo 600€ :D 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...