Přejít na obsah

Nexus připojení USB kabelu


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Nenašel by se někdo z Plzně a nejbližšího okolí, kdo by mě udělat USB vstup do Nexuse? Docela škoda, nepřehrát si z Flashky MP3. Teď mě napadlo, jesli to vůbec přehraje Nexus. Díky moc

žadnej prodlem pomocí oem aux vstupu s most konektorem umí mp3 SDkarty aux vstup ovladaní i přes multifunkční volat mam na prodej zapoji se do konektoru misto cd měniče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde som čítal, že existuje aj nejaký taký aux, ktorý sa zapojí medzi Nexus a CD menič, a keď do toho strčí človek USB alebo kartu, tak ovláda ten, a keď je to prázdne, tak ovláda CD menič. Teraz to neviem nájsť. Neviete niekto link na niečo podobné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde som čítal, že existuje aj nejaký taký aux, ktorý sa zapojí medzi Nexus a CD menič, a keď do toho strčí človek USB alebo kartu, tak ovláda ten, a keď je to prázdne, tak ovláda CD menič. Teraz to neviem nájsť. Neviete niekto link na niečo podobné?

čau, existuje varinta provedení s cd měničem funguje to tak že když zapneš radio tak je aktivní cd měnič ,když radio vypneš a znovu zapneš je aktivni usb,aux nebo sd karta zaleži na tom co maš pripojene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj všichni,

nedávno jsem si koupil Octavii II (rok 2007) z Německa. Má navigaci Nexus a zřejmě jako přídavek tam původní majitel přidal kabel USB, ale bohužel se mi nepodařilo zjistit, jak ho zprovoznit, aby přes něho šly přehrávat Flashdisky. Nemáte někdo s tímto kabelem, který je na fotce, zkušenosti? Je připojen do rádia skrze palubní desku u spolujezdce. Je možné, že bude kabel vypadlý zezadu navigace, ale ještě než se pustím do "operace", tak budu rád, když poradíte a vyhnu se tak demontáži. Zkoušel jsem různé varianty jako AUX, AV, CD apod.

 

Díky moc za jakékoliv rady.

 

 

post-97372-0-99431100-1451221155_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v kasliku to vede kam? Osobne bych zkusil prepnout radio na cd menic, nexus nemel nativni podporu usb portu, takze to musimvest do nejake kouzelne krabicky...

 

Tenhle Nexus právě nemá CD měnič. Zkoušel jsem v menu dávat CD, ale řekne mi to, že CD není vložené.

Určitě to někam vede, pokud nikoho nic nenapadne, tak se mrknu, kam konkrétně to vede no. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...