Přejít na obsah

Klepání od kola


Lada1982

Doporučené příspěvky

Ahojte, resim uz nekolik mesicu klepani od leveho predniho kola po prejeti nerovnosti. Pri seslapnuti brzdy nic neklepe, takze asi neco v brzde. Ve Skodovce mi rekli, ze se setri pri vyrobe a delaji to desticky. Cosi promazali, vycistili a klepe stale. Setkal se s tim nekdo? Cim to muze byt?:(

Editováno: , autor: Lada1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám podobný problém, pri prejazde nerovností počuť nie ani klepot, ale skôr vŕzganie.

Viac sa to ozýva keď predtým pribrzdím, resp. keď mierne brzdím.

Počuť to je len pri rýchlostiach do 70.

Veľmi sa to časom nezhoršuje, len mierne  (počuť častejšie, nie silnejšie).

 

Riešil som v servise, náprava OK, takže asi naozaj tie brzdy.

 

Zatiaľ problém pretrváva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mam ten isty problem. Riesia to v servise uz po treti krat a zatial to nedokazali odstranit.

Stale to z pravej strany niekedy klepe ,alebo zavrzga. Su to proste netypicke zvuky s prednej napravy.

Auto je plna vybava octavia comby 4x4 2.0 tdi.65000km najazdene.

U mňa problém  vyriešili v Škodovke . Premazali celú prednú nápravu speciálnym mazivom. (Ramená, čapi, silentbloky, proste všetky pohiblivé časti.)

Zatial už nič nevrzga ani nklepe. Že na to dostali prípis zo Škoda auto, aj s tým specialnym mazivom čo sa vraj nevyplaví vodou. 

Tak som zvedavý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...