Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mě by spíš zajímalo jestli se dá nějak rozchodit MirrorLink (CarPlay) jinak než přes kabel? Přes bluetooth, wifi?

Nemam to primo vyzkousene, ale podle manualy by mel jit CarPlay pres wifi, ale musis mit Columbus (Amundsen/Bolero nepodporuje wifi) a pak mobil, ktery podporuje CarPlay wifi - napriklad iPhone 5 a vys by to mel umet s verzi 9.0+. Ja mam jenom Amundsen, tak musim jet pres kabel a docela me to mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam to primo vyzkousene, ale podle manualy by mel jit CarPlay pres wifi, ale musis mit Columbus (Amundsen/Bolero nepodporuje wifi) a pak mobil, ktery podporuje CarPlay wifi - napriklad iPhone 5 a vys by to mel umet s verzi 9.0+. Ja mam jenom Amundsen, tak musim jet pres kabel a docela me to mrzi :(

CarPlay iba kablom, na WiFi ani BT mi to nefunguje.

Mam Columbus a iPhone 6 iOS 9.2.1

Screenshot z manualu Columbus:

post-97792-0-85881900-1454416804_thumb.p

Editováno: , autor: marosd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CarPlay iba kablom, na WiFi ani BT mi to nefunguje.

Mam Columbus a iPhone 6 iOS 9.2.1

Screenshot z manualu Columbus:

attachicon.gifB8_Superb_Columbus_InfotainmentSystem_Navigation_pdf.png

Diky za overeni. Ted koukam na WLAN do Columbusu a tam je veta "WLAN can be used to connect to the Internet or as a source for playing audio files in the menu Media." Tohle ale zvladne i spojeni pres BT, takze to zase takovou velkou vyhodu neprinasi. Na jednu stranu me to potesilo, protoze bych Columbus stejne poradne vyuzil - videa si v aute prehravat neplanuji, navigaci pouzivam z mobilu pres CarPlay a misto WLANu mi staci pouzit BT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám už celkem starší telefon Samsung Galaxy S4 mini. Nicméně s ním jsem pořád spokojen a nechce se mi ho měnit. Problém je, že díky operační verzi Androidu 4.4.2, na něj nenainstaluji aplikaci Android Auto. Nicméně na telefonu funguje Mirrorlink, což by mi pro připojení k autu bohatě postačovalo, kdyby….

Kdyby pro Mirrorlink nebylo oficiálně autorizovaných pouze pár aplikací (CCC - CAR CONNECTIVITY CONSORTIUM), které se dají pomalu spočítat na prstech jedné ruky a z nichž jediná pro mě užitečná je Sygic navigace.

Ale radši bych používal moje oblíbené Google mapy. Ty ale bohužel nemají certifikaci CCC pro Mirrorlink.

 

Přitom, když přehazuji aplikace pro Mirrorlink v infotainmentu auta (Bolero), tak vidím, že na pozadí zrcadlí bez problému celý telefon. Ale po cca. vteřině je vždycky toto zrcadlení „odstřihnuto“. Nedá se to nějak odblokovat, aby infotainment zrcadlil celý telefon a nejenom certifikované aplikace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin Bednář: Zrcadlit vše asi nepůjde. Myslím, že po rozjezdu se ti necertifikované aplikace přestanou zrcadlit. Ale když by sis místo samsungové verze androidu nainstaloval cyanogenMod, tak můžeš mít dokonce Android 6.0 (https://download.cyanogenmod.org/?device=serranoltexx) ale přišel bys o omalovánky TouchWiz a měl bys relativně čistý android.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem problém se spolehlivostí spojení mobilu ( HTC One, r.v. 2013 s Androidem 5.0.1 ) s Android auto - tj. čas od času se spojení přeruší a musí se ručně navázat ( odpojit a zapojit kabel ).

Byl jsem už při koupi upozorněn, že toto může nastat. Po koupení 2xstíněného USB kabelu A-microB od firmy HAMA tento problém přestal býti problémem a vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že to bude šlapat i na stávajícím železu a softu SmartLinku. To propojení kabelem je opravdu nepraktické. Aplikace Android Auto se snad dá připojit přes WiFi, někde jsem se to tady dočetl. Mám Supa v plánu do výroby 12. týden, tak za měsíc uvidím, jestli zrcadlení mobilu bude v pohodě. Prodejce mi tvdil, že po spuštění MirrorLinku nebude hrát muzika, má s tím někdo zkušenost? To by bylo hloupé.

Editováno: , autor: petrys22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, mam LG G3 a nainstaloval jsem si Android Auto. Problem je, ze mi aplikace nechce chodit. Jak to spustit v aute ? Zapojim kabel USB, zapnu appku v mobilu, v infotanimentu vyberu mirrorlink a nacist zarizeni Android auto. A nic auto hlasi relefon funkci nepodpiruje a mobil, ze nenasel zadne auto. Nebo je treba mit pouze doporucene modely telefonu at pouzivam jakoukoliv app ? Diky

Zkousel jsem Android auto, Dashdroid car a nic :-(

Editováno: , autor: stastikp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nezkoušeli jste někdo Sygic Car Navigation ve zkušební verzi na sedm dnů? Už tomu nerozumím ale auto načte appku jako certifikovanou. Jakmile se rozjede vypne obraz a za jízdy není zobrazení povoleno. Wtf ? Program uvádí že 7 dnů můžu zkoušet plnou verzi včetně mirrorlink u. Nerad bych vrazil 80 eur a pak to nefungovalo za jízdy. Android auto funguje v klidu ale sygic navigace mě přijde lepší než prosté Google maps.

Editováno: , autor: stastikp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...