Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Jinak kdo pouzivate AA, tak aplikace bezne dava video vystup rozliseni 480p.

Da se ale zapnout 720p. Stačí jít v telefonu do aplikace a tapat na hlavní obrázek Android Auto, dokud se na obrazovce bude zobrazovat hláška, kolikrát musíte tapnout. Pak už je v nastavení přístupné vyvojarske menu, kde se povoli vystup videa v kvalite 720p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, chtěl bych si ve svém Passatu B8 HL spustit Android Auto a přes AA dále Google navi. V autě nemám nainstalovanou ani navigaci a ani MirrorLink. Původně jsem myslel, že pro zprovoznění AA budu potřebovat, aby mi v autorizovaném servisu právě do auta doinstalovali MirrorLink, ale po přečtení tohoto fora si tím už nejsem úplně jistý. Připojení mobilu přes USB i BT v autě mám a umí to přehrávat třeba MP3 z telefonu.

 

Mobil mám Samsung S4 a AA aplikaci bych do mobilu umím nainstalovat přes APK.

 

Co tedy budu ještě potřebovat, když chci zprovoznit Android Auto?

Editováno: , autor: Pitrs81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na VW se to jmenuje Car-Net App-Connect a obsahuje to 3v1 - MirrorLink, AndroidAuto a CarPlay. V návodu Composition Media (gen2) k autu to mám popsané, tak si myslím, že by to tam snad mohlo jít donahrát a bude to asi podstatně levnější než origo navigace. Moje S4 má Android 5.0.1, takže tam by neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2017 at 14:25, Pitrs81 napsal:

Ahoj, chtěl bych si ve svém Passatu B8 HL spustit Android Auto a přes AA dále Google navi. V autě nemám nainstalovanou ani navigaci a ani MirrorLink. Původně jsem myslel, že pro zprovoznění AA budu potřebovat, aby mi v autorizovaném servisu právě do auta doinstalovali MirrorLink, ale po přečtení tohoto fora si tím už nejsem úplně jistý. Připojení mobilu přes USB i BT v autě mám a umí to přehrávat třeba MP3 z telefonu.

 

Mobil mám Samsung S4 a AA aplikaci bych do mobilu umím nainstalovat přes APK.

 

Co tedy budu ještě potřebovat, když chci zprovoznit Android Auto?

Pokud chceš u Composition media navi tak máš 2 možnosti. 1) dokoupit modul Activ za cca 20 tis a pak se radio chová jako navi vč. možnosti aktualizace map, odblok obrazu filmu za jizdy apod. Nebo do cca 5000,- si nechat "povolit" Mirror Link a zrcadlit telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Ten MirrorLink stojí 6500, ale tu navi jsem právě nevěděl. No asi zůstanu u té levnější varianty, pokud to tam vůbec půjde nahrát. Už jsem poslal dotaz na dva autorizované servisy v Brně, tak uvidím jestli mi vůbec odepíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Martin Bednář - super nápad s tým LG MirrorDrive (ide to aj keď mám Samsung galaxy S7 edge) nie je to úplne top (občas to spadne, občas prestane reagovať na dotyk), ale na to aby som pustil čokoľvek na mobile je to OK. Asi kvôli rozlíšeniu sa správajú niektoré app inak ako na mobile ale to už oželím, alebo nejako odladím. Ešte raz ďakujem!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LeRo93 napsal:

Martin Bednář - super nápad s tým LG MirrorDrive (ide to aj keď mám Samsung galaxy S7 edge) nie je to úplne top (občas to spadne, občas prestane reagovať na dotyk), ale na to aby som pustil čokoľvek na mobile je to OK. Asi kvôli rozlíšeniu sa správajú niektoré app inak ako na mobile ale to už oželím, alebo nejako odladím. Ešte raz ďakujem!

 

 

Ahoj,

co máš prosím za SW na telefonu a popř. rádio ? Mám problém, že se mi po připojení telefonu restartuje tzv. soft restartem - obrazovka naběhne a do 10ti sec. restart. Mám S7 Egde, Android 6.0.1 a Columbus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sharky ahoj, mám Columbus na Superb 2/2017, telefon Samsung Galaxy S7 Edge, takže mám to samotné čo ty.

Všetky pokusy som odinštaloval, ide mi to s NOVA Launcher Pro (to používám aj tak) LG MirrorDrive (zakázať oznámenia) a na ovládanie soft (tlačidlo menu 2.0.8 - dal som to do zatvorky lebo divný názov, ale je normálne v google play), lebo Button Survior nemal smerové šípky a enter a niektoré app (hlavne KODI) nereagovali na dotyk (ale išlo to aj s ním).

Nereštartuje sa mi telefon nikdy, niekedy ak púšťam applikáciu nenabehne, alebo keď púšťam viacero za sebou, vtedy len odpojím kábel a ukončím všetko na telefóne a pripojím a ide to. Ale chápem, že podľa toho čo máš nainštalované na mobile sa môže byť a reštartovať (aj keď ja mám 200 app :-)). Snáď stačí tak...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem presne čo všetko myslíš pod rSAP, ak štandardné BT spojenie a fungovanie phone funkcií, tak je všetko na moje prekvapenie na to, že píšu všetci, že sa to s Androidom nekamaráti úplne v poriadku. Signál OK, všetko e pripojené okamžite ako zapnem zapalovanie (vyskúšané niekoľkokrát som rýchlo nasadol a stlačil zapalovanie aby som rozprával už v aute). Len čo ma mrzí, že keď som robil konfiguráciu nevedel som čo je phonebox a nemám bezdrôtové nabíjanie :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LeRo93  rSAP je metoda připojení k jednotce přes Bluetooth, kdy Ti vlastně jednotka ve vozu kompletně převezme funkci telefonu/GSM - myslím, že se tomu také říká REMOTE SIM PROFIL...  jinak rSAP je v manuálu popsána na straně 164

 

Platí pro infotainment Columbus s otvorem pro SIM kartu v externím modulu

2017-03-03 19_09_17-B8_Superb_OwnersManual_new.pdf - Adobe Acrobat Reader DC.png

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...